Lekár

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť, ktorá prevádzkuje praktické ambulancie pre dospelých v niekoľkých krajských mestách v rámci SR, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Všeobecný lekár pre dospelých.

Lekár bude pracovať v novozriadenej, moderne vybavenej praktickej ambulancii, ktorá disponuje všetkými potrebnými diagnostickými prístrojmi. Praktická ambulancia je zriadená v novopostavenej budove v centre Banskej Bystrice.

Úspešný kandidát sa na tejto pozícii bude venovať výlučne poskytovaniu štandardnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti (liečebná a preventívna). Lekár bude mať k dispozícii zdravotnú sestru, ktorá sa venuje administratívnej agende a bežným úlohám vyplývajúcich z tejto pozície (objednávanie pacientov, odbery a pod.).

Agenda spojená s prevádzkou ambulancie (napr. objednávanie lekárskeho materiálu, personálna agenda, agenda pre poisťovne a pod.) je v plnej miere zabezpečená zamestnávateľom, pričom vedenie spoločnosti nezasahuje do činnosti lekára.

Lekár na tejto pozícii bude zároveň pôsobiť ako garant zdravotného strediska. Preto hľadáme kandidáta, ktorý:
- buď má atestáciu zo všeobecného lekárstva,
- alebo je zaradený v rezidenčnom programe a v krátkom čase absolvuje atestačnú skúšku zo všeobecného lekárstva.

V úlohe garanta zdravotného strediska si takisto vieme predstaviť aj Lekárky, ktoré sú momentálne na rodičovskej dovolenke.

Na tejto pozícii by sme vyzdvihli:
• reálne 6 hodinový pracovný čas (pracovná zmluva je na 8 hod.),
• Lekár sa venuje výlučne poskytovaniu štandardnej zdravotnej starostlivosti a nezaťažuje sa zbytočnou administratívou,
• rozumné nastavenie počtu vyšetrených pacientov za deň.

Ostatné výhody a benefity:
• zamestnávateľ vykonáva nábor pacientov sám, marketing, ...,
• nové a moderne zariadené priestory,
• zaujímavé finančné ohodnotenie aj nad rámec zákona,
• finančný príplatok za „garanta“,
• spoločnosť je certifikovaným pracoviskom pre školenie rezidentov,
• podpora osobného vzdelávania ako aj počas prípravy na získanie atestácie;
• podpora v prípade potreby pri zabezpečení ubytovania.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je úspešná spoločnosť prevádzkujúca praktické ambulancie pre dospelých v niekoľkých krajských mestách v rámci SR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2735105  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zaujímavé finančné ohodnotenie