Obchodný reprezentant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Obchodný reprezentant.

Naším klientom je úspešná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom s výpočtovou technikou (PC, notebooky, monitory, tlačiarne a príslušenstvo), ktorá na slovenskom trhu úspešne pôsobí už 15 rokov. Náš klient disponuje unikátnou konkurenčnou výhodou, z čoho vyplýva, že produkty sú pre zákazníkov atraktívne a ľahko predajné.

Hlavnou úlohou vybraného kandidáta bude udržiavať a rozvíjať obchodné vzťahy vo zverenom regióne a vyhľadávať nové obchodné príležitosti. Vybraný kandidát dostane pridelený región a bude sa môcť oprieť o silnú podporu a kvalitné zaškolenie zo strany kolegov, ako aj o existujúcu databázu aktuálnych obchodných partnerov. Obchod prebieha čiastočne od stola (telefonická, emailová komunikácia) a čiastočne priamo v teréne (osobné návštevy existujúcich aj potenciálnych klientov).

Typické činnosti:
• starostlivosť o maloobchodné predajne s výpočtovou technikou (o
aktuálnych zákazníkov spoločnosti),
• vyhľadávanie nových odberateľov (kamenné predajne s IT technikou),
• tvorba klientskej databázy,
• prezentácia spoločnosti a produktov u klientov,
• informovanie klientov o akciových ponukách,
• zozbieranie a vybavenie objednávok,
• udržiavanie vzťahov.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť kandidáta, ktorý:
• má obchodnícku skúsenosť,
• je motivovaný výsledkami a zameraný na cieľ,
• má vzťah k výpočtovej technike, resp. sa v nej orientuje viac ako laik.

• nadpriemerné finančné ohodnotenie - fix + variabilná zložka
• predaj kvalitných produktov so silnou konkurenčnou výhodou
• k dispozícii auto, notebook, mobil
• práca v mladom kolektíve s dobrou atmosférou
• kvalitné vstupné zaškolenie
• odborný rast a vzdelávanie
• rôznorodá a zaujímavá práca
• práca v stabilnej, úspešnej a rastúcej spoločnosti
• práca v najrýchlejšie sa rozvíjajúcom odvetví

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je úspešná spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom s výpočtovou technikou (PC, notebooky, monitory, tlačiarne a príslušenstvo), ktorá na slovenskom trhu úspešne pôsobí 15 rokov. Náš klient disponuje unikátnou konkurenčnou výhodou, z čoho vyplýva, že produkty sú pre zákazníkov atraktívne a ľahko predajné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2724804  Dátum zverejnenia: 6.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie