Všeobecný lekár pre dospelých

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Všeobecný lekár pre dospelých. Našim klientom je úspešná spoločnosť prevádzkujúca praktické ambulancie pre dospelých v niekoľkých krajských mestách v rámci SR.

Pre novozriadené praktické ambulancie v Banskej Bystrici hľadáme lekára s atestáciou zo všeobecného lekárstva. Ambulancie sú zriadené v nových priestoroch v centre Banskej Bystrice, ktoré sú moderne vybavené, vrátane všetkých potrebných diagnostických prístrojov pre praktickú ambulanciu.

Jedná sa o dve spoločne fungujúce ambulancie v, ktorých budú ordinovať 4 praktickí lekári. Ambulancie majú spoločnú recepciu so sestrami, ktoré zabezpečujú objednávanie pacientov ako aj kompletnú administratívu spojenú s fungovaním ambulancií.

Ambulancie sú pre pacientov otvorené od 8:00 – 20:00 hod. v každý pracovný deň. Lekári sa striedajú v pravidelných 6 hodinových smenách, jeden deň dopoludnia ( od 8:00 – 14:00 hod.), jeden deň popoludní (od 14:00 – 20:00 hod.), prípadne v intervaloch ako si lekári medzi sebou sami dohodnú. Rovnako tak je v prípade potreby náš klient ochotný prispôsobiť pracovnú dobu lekárovi podľa jeho potrieb.

Lekár sa venuje výlučne vykonávaniu lekárskej praxe a vedenie spoločnosti nikdy nezasahuje do jeho práce. Všetku agendu spojenú s prevádzkou ambulancie (objednávanie lekárskeho materiálu, účtovníctvo, personálnu a mzdovú agendu,...) zabezpečuje zamestnávateľ. Lekár nie je zaťažený žiadnou administratívou.

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta s atestáciou zo všeobecného lekárstva, ktorý bude pôsobiť ako garant zdravotného strediska.

- 6 hodinový pracovný čas (pracovná zmluva je na 8 hodín);
- lekár sa venuje výlučne vedeniu lekárskej praxe, teda nesie zodpovednosť len za odbornú časť a nezaťažuje sa zbytočnou administratívou;
- rozumne nastavené množstvo vyšetrených pacientov za deň;
- zamestnávateľ vykonáva nábor pacientov sám, marketing, ...;
- presné striedanie rannej a poobednej smeny;
- nové a moderné priestory;
- finančný príplatok za „garanta“;
- spoločnosť je certifikovaným pracoviskom pre školenie rezidentov.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je úspešná spoločnosť prevádzkujúca praktické ambulancie pre dospelých v niekoľkých krajských mestách v rámci SR.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2715326  Dátum zverejnenia: 7.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie