Technológ

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti/ dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Technológa s miestom výkonu práce v Prievidzskom okrese.

Našim klientom je úspešná, stabilná nadnárodná spoločnosť, ktorá je dlhé roky lídrom na trhu vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí. Výrobné prevádzky spoločnosti sú profesionálne riadené a vybavené najmodernejšími výrobnými technológiami s veľkým rastovým potenciálom.

Medzi bežné denné činnosti technológa patrí tvorba technologických postupov a procesov pri implementácii nových výrobkov a zmien do výroby.

Ďalšími typickými činnosťami vykonávanými na tejto pozícii sú:
• zabezpečenie plynulého a optimálneho výrobného procesu;
• vypracovávanie a aktualizovanie technologickej a výkresovej výrobnej dokumentácie;
• spolupráca pri príprave cenových kalkulácií;
• riešenie technologických problémov vo výrobe.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť samostatného, logicky mysliaceho človeka, ktorý si vie rozložiť celkový výrobný proces na čiastkové činnosti a vie zhodnotiť postupnosť ich realizácie. Je rovnako vhodná pre skúseného technológa, tak ako aj pre čerstvého absolventa strojníckej fakulty so zameraním na priemyselné inžinierstvo, ktorý sa vie k danej pozícii postaviť ako k výzve a ktorý komunikuje nemecky prípadne anglicky.

Perspektívne rátame, že úspešný kandidát v krátkom čase kariérne postúpi na pozíciu Hlavného technológa závodu.

Náš klient poskytne počas adaptačného procesu vybranému kandidátovi kvalitné zaškolenie a pod vedením vedúceho výroby sa naučí všetky konkrétne technologické postupy, ktoré si vzápätí odskúša aj v praxi.

• práca v silnej, stabilnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• príjemné pracovné prostredie;
• možnosť pracovať s modernými výrobnými technológiami vo firme, ktorá je lídrom na trhu výroby plastových okien;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie výrobných procesov;
• 13. plat;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• rôzne firemné teambuildingové akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru.
Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je úspešná, stabilná nadnárodná spoločnosť, ktorá je dlhé roky lídrom na trhu vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2637128  Dátum zverejnenia: 8.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti/ dohodou