Lean inžinier | Procesný inžinier

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandardné platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Lean inžinier | Procesný inžinier s miestom výkonu v Prievidzskom okrese.

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú, stabilnú nadnárodnú spoločnosť, ktorá je dlhé roky lídrom na trhu vo výrobe plastových a hliníkových okien a dverí.

Táto pracovná pozícia je kombináciou práce Technológa, Priemyselného inžiniera a Lean inžiniera. Úspešný kandidát bude pôsobiť na divízii výroby plastových okien a dverí, ktorá je vybavená najmodernejšími technológiami. Podstatou jeho práce je zabezpečiť optimalizáciu a plynulosť výrobných procesov a neustále zlepšovanie.

Perspektívne rátame, že úspešný kandidát v krátkom čase kariérne postúpi na pozíciu Hlavného Lean inžiniera závodu.

Medzi typické činnosti patrí:
• vypracovávanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov;
• aktualizovanie výrobnej dokumentácie a pracovných postupov v prípade zmeny výrobného procesu;
• zavádzanie nástrojov na zvyšovanie efektívnosti výrobného procesu (napr. Six Sigma, Kaizen, Lean, poka-yoke a pod.);
• znižovanie výrobných nákladov pri zachovaní požadovanej úrovne kvality;
• riešenie vzniknutých problémov a abnormalít;
• odhadovanie požiadaviek na personál, výrobný čas a náklady pre optimálnu realizáciu výrobných procesov;
• školenie výrobných pracovníkov pri zavádzaní nových pracovných postupov a následná kontrola dodržiavania stanovených postupov a predpisov.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného lean inžiniera | procesného inžiniera či technológa, ale aj kandidáta s menšími pracovnými skúsenosťami, ktorý minimálne participoval na optimalizácii inej výroby a ktorý sa vie k danej pozícii postaviť ako k výzve. Počas adaptačného procesu sa úspešný kandidát pod vedením Hlavného Lean inžiniera závodu naučí všetky konkrétne technologické postupy a vzápätí bude mať možnosť ich odskúšania aj v praxi.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, rôznorodú, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• chce využiť ponúkanú príležitosť odborného a kariérneho rastu;
• sa nebojí niesť zodpovednosť za optimalizáciu výrobných procesov;
• má záujem spolupodieľať sa na riadení výrobnej prevádzky vybavenej najmodernejšími výrobnými technológiami so silným / veľkým rastovým potenciálom;
• komunikuje anglicky alebo nemecky.

• práca v silnej, stabilnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• príjemné pracovné prostredie;
• možnosť pracovať s modernými výrobnými technológiami vo firme, ktorá je lídrom na trhu výroby plastových okien;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho rastu;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie výrobných procesov;
• 13. plat;
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
• rôzne firemné teambuildingové akcie.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2635313  Dátum zverejnenia: 6.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandardné platové ohodnotenie