Interný audítor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Interný audítor.

Naším klientom je silná medzinárodná spoločnosť, ktorá má 150 ročnú tradíciu vo svetovom pôsobení a na slovenskom trhu úspešne pôsobí od roku 2006. Pre svojich zákazníkov (napr. priemyselní zákazníci, spotrebitelia, mestá a obce) poskytuje služby súvisiace s dodávkou pitnej vody a čistením odpadových vôd.

Hlavnou úlohou vybraného kandidáta je interná kontrola vnútropodnikových predpisov a procesov spoločnosti. Podstatou danej pracovnej pozície je hľadanie rizík a odhaľovanie nedostatkov v nastavených procesoch.

Medzi typické činnosti patrí:
• naštudovanie a analyzovanie firemných procesov a smerníc,
• odkontrolovanie dodržiavania nastavených pravidiel a predpisov v praxi,
• reportovanie zistených rizík a nedostatkov v procesoch a návrh nápravných opatrení.

Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s vytváraním alebo posudzovaním alebo auditom vnútropodnikových procesov a aktívne komunikuje v anglickom jazyku.

Pre vybraného kandidáta je pripravená stáž v sesterskej spoločnosti v Čechách, ktorá je plne hradená zamestnávateľom. Odborné školenie „šité na mieru“ mu bude poskytnuté aj poradensko-konzultačnou agentúrou, kde sa kandidát zdokonalí v požadovaných pracovných postupoch.

Z výhod poskytovaných naším klientom by sme radi vyzdvihli, že ide o pracovnú pozíciu v silnej a stabilnej spoločnosti, ktorá je dodávateľom základnej životnej komodity.

Ďalšie výhody:
• rôznorodá práca nielen v kancelárii, ale aj v teréne, na filiálkach spoločnosti
• týždeň dovolenky nad rámec zákona
• príspevok na doplnkové dôchodkového poistenie
• perfektne spracovaný systém benefitov kde máte možnosť vyberať si benefity podľa vlastného uváženia
• finančné odmeny pri životných jubileách
• nadpriemerné finančné ohodnotenie
• odborné vzdelávanie podporujúce profesný rast a rozvoj
• a veľa ďalších benefitov podľa kolektívnej zmluvy

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Vodné hospodárstvo, dodávka tepla

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2601730  Dátum zverejnenia: 9.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie