Obchodný reprezentant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti | dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Obchodný reprezentant.

Naším klientom je autorizovaný predajca nových aj jazdených vozidiel viacerých svetových značiek, ktorý v Banskobystrickom regióne pôsobí už viac ako 14 rokov.

Hlavnou úlohou Obchodného reprezentanta je predaj osobných vozidiel, úžitkových vozidiel a servisných služieb. Jedná sa o predaj firemným zákazníkom, pričom obchodník pôsobí v teréne.

Medzi typické činnosti na tejto pozícii patrí:
• oslovovanie existujúcich zákazníkov a práca s firemnou databázou,
• vedenie obchodných rokovaní a identifikovanie nových obchodných príležitostí,
• prezentácia a predaj vozidiel a služieb,
• budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi.

Náš klient vybranému kandidátovi poskytne:
• profesionálne zázemie a kvalitné produkty s konkurenčnou výhodou,
• databázu existujúcich klientov, od ktorej sa vie kandidát odpichnúť,
• všetku technickú a administratívnu podporu, potrebnú pre dotiahnutie obchodov

• dlhodobá a perspektívna práca v stabilnej obchodnej spoločnosti
• zaujímavá práca v príjemnom a reprezentatívnom pracovnom prostredí
• vytváranie a rozvoj networkingu - rokovania na úrovni majiteľov a konateľov firiem
• servis vlastných vozidiel vrátane náhradných dielov za zvýhodnených podmienok
• školenia potrebné pre výkon pracovnej pozície
• bohatý pitný režim
• firemné teambuildingové akcie
• ďalšie výhody a benefity k tejto pozícii na základe dohody

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta, ktorý:
• ocení prácu, v ktorej sa môže hľadať nové obchodné príležitosti a zároveň uplatniť svoje skúsenosti a nápady;
• vie identifikovať potreby zákazníka a nájsť preňho najvhodnejšie riešenie;
• ocení rôznorodú prácu v teréne aj v kancelárii.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2568038  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti | dohodou