Automechanik

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
k spokojnosti | dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Automechanika.

Naším klientom je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá už 20 rokov úspešne zastupuje renomované svetové značky nákladných automobilov ako autorizovaný partner.

V Bratislave náš klient prevádzkuje aj neautorizovaný nákladný servis, do ktorého hľadáme posilu do existujúceho tímu mechanikov. Bežnými pracovnými činnosťami vybraného kandidáta bude diagnostika a vykonávanie opráv nákladných vozidiel a návesov rôznych svetových značiek.

Táto pozícia je vhodná pre skúsených automechanikov, ale aj pre juniornejších kandidátov.

• Zaujímavé finančné ohodnotenie, ktoré zohľadňuje náročnosť pracovnej pozície.
• Servis súkromného auta zamestnancov a ich rodinných príslušníkov za symbolické ceny.
• Nákup náhradných dielov pre vlastnú potrebu za nákupné ceny.
• Bezkonkurenčné a kvalitné zaučenie a zaškolenie.
• Pravidelné školenia zabezpečujúce odborný rast a rozvoj.
• Možnosť uplatňovať vlastné nápady a návrhy na zlepšenia.
• Kvalitné pracovné oblečenie a obuv.
• Priateľský a dobrý kolektív.
• Práca v silnej spoločnosti, ktorá má stabilné postavenie na slovenskom trhu.
• Veľa firemných podujatí a zákazníckych akcií.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2415046  Dátum zverejnenia: 28.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: k spokojnosti | dohodou