Zdravotná sestra |Nemecko|

TRIGON Consulting s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Nemecko
Termín nástupu
01.01.2016
Mzdové podmienky (brutto)
2500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je opatrovateľský ústav pre seniorov v exkluzívnej rekreačnej oblasti Nemecka pri jazere Bodensee, hľadáme skúsenú kandidátku na pozíciu „Nočná zdravotná sestra“.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre lukratívny súkromný opatrovateľský ústav určený pre seniorov v Nemecku. Ústav poskytuje 24 hodinovú starostlivosť pre 19 dlhodobo umiestnených klientov s rôznym zdravotným stavom. Úlohou „Nočnej zdravotnej sestry“ je zabezpečovanie výhradne nočnej starostlivosti o seniorov 7 dní v týždni |následne ďalších 7 dní voľno|, v čase od 20:15hod do 7:15hod.

Typické činnosti, ktoré budete zabezpečovať počas služby:

• Starostlivosť o seniorov v opatrovateľskom ústave v nočných hodinách;
• Podávanie liekov klientom podľa nastavenej liečby;
• Polohovanie niektorých ležiacich klientov;
• Výpomoc pri rannej hygiene klientov;

Hľadáme šikovnú kandidátku, ktorá:

• Chce pracovať na profesionálnej úrovni v oblasti zdravotníctva a opatrovateľstva v zahraničí;
• Hľadá dlhodobú odbornú prácu v Nemecku na trvalý pracovný pomer;
• Má stredoškolské alebo VŠ zdravotnícke vzdelanie;
• Má skúsenosti s prácou v zdravotníckom alebo opatrovateľskom zariadení;
• Nemá problém dohodnúť sa v nemeckom jazyku;
• Vie sa prispôsobiť práci v noci;

Výhody:
• Stabilná práca vo veľmi príjemnej a vyhľadávanej lokalite Nemecka;
• Istota seriózneho a ústretového prístupu zo strany zamestnávateľa;
• Všetky výhody vyplývajúce z trvalého pracovného pomeru v Nemecku;
• Pracovný pomer uzatvorený priamo so zamestnávateľom bez akýchkoľvek sprostredkovateľských poplatkov;
• Práca v noci so striedavým pracovným režimom |7 dní práca a následne 7 dní voľno|;
• Pomoc zamestnávateľa pri hľadaní a zabezpečení ubytovania priamo v lokalite;
• Zaujímavé platové ohodnotenie od 2500€ brutto;
• Možnosť zdokonalenia komunikácie v nemeckom jazyku;

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis v nemeckom a slovenskom jazyku.
Všetky poslané žiadosti starostlivo posúdime. Tešíme sa na stretnutie na osobnom pohovore.

Výberové konanie bude pozostávať z predselekcie na základe Vášho životopisu a s následných troch pohovorov s vybratými kandidátkami. Prvý sa uskutoční so zástupcom našej personálnej agentúry v slovenskom jazyku, druhý telefonický so zástupcom našej personálnej agentúry v nemeckom jazyku a tretí prostredníctvom skype alebo telefonicky priamo so zástupcom zamestnávateľa v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom, pre ktorého obsadzujeme túto pozíciu je lukratívny súkromný opatrovateľský ústav určený pre seniorov v Nemecku. Ústav poskytuje nepretržitú 24 hodinovú starostlivosť pre 19 dlhodobo umiestnených seniorov s rôznym zdravotným stavom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2314521  Dátum zverejnenia: 4.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500 EUR/mesiac