Recruitment Supervisor | Senior Consultant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Recruitment Supervisora | Senior Consultanta hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorá má chuť sa realizovať nielen vo výberoch a recruite, ale chce sa spolupodieľať aj na budovaní firmy a v krátkej budúcnosti bude vedieť teamleadersky zastrešiť konzultantský tím.

Pozícia Recruitment Supervisora zahŕňa činnosti a pracovnú náplň samostatného konzultanta v kombinácii s činnosťami pozície teamleadra / supervisora.

Nový kolega ako supervisor / teamleader by mal zastrešiť:
• Podieľanie sa na rozvoji firmy;
• Podieľanie sa na prijímaní nových kolegov;
• Zastrešenie zaučenia a adaptácie nových kolegov;
• Metodicky riadiť a usmerňovať konzultantov;
• Poskytovanie podpory konzultantom;
• Participácia na rozvíjaní firemného know how ako aj nových poradenských riešení;

Typické činnosti konzultanta:
• Analyzovanie obsadzovaných pracovných miest, získavanie podkladov pre personálny marketing a prípravu pracovnej ponuky, vytváranie a inzerovanie pracovných ponúk;
• Vytvorenie plánu vyhľadávania a výberu zvolenie najvhodnejšej formy hľadania a výberu uchádzačov na konkrétnu pracovnú pozíciu;
• Hľadanie ciest a spôsobov ako zacieliť, osloviť a zaujať vhodných uchádzačov;
• Selektovanie a posudzovanie životopisov kandidátov;
• Organizovanie a samostatné vedenie výberových pohovorov s kandidátmi;
• Hodnotenie kandidátov z osobnostnej i profesijnej stránky a ich následné odporúčanie klientom;
• Poskytovanie konzultácií a poradenstva klientom a uchádzačom o prácu;
• Pravidelné komunikovanie so zverenými klientmi a udržiavanie vzťahov;

Predpokladáme aj u skúseného kandidáta zaučenie a zaškolenie a poskytnutie všetkej potrebnej podpory pre adaptáciu na interné procesy a best practices.

Konzultant pôsobí aj ako account manager čiže sa stará o pridelených klientov a samostatne vedie a realizuje poradenské projekty.

Hľadáme človeka, ktorý:
• Si vie efektívne riadiť a organizovať vlastnú činnosť;
• Zameriava sa na podstatné veci;
• Je cieľovo orientovaný;
• Vie komunikovať s rôznymi typmi klientov a uchádzačov na úrovni, profesionálne a „narovinu“;
• Hľadá cesty ako sa veci spraviť dajú;

• Práca v spoločnosti kde sa môžete realizovať a rozvíjať vlastný potenciál
• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
• Odborné a osobnostné vzdelávanie, Špičkové know how
• Možnosť realizovať sa v budúcnosti aj v iných sofistikovaných poradenských riešeniach a projektoch
• Spolupodieľanie sa na budovaní firmy
• Realizácia vlastných projektov
• Notebook a mobil aj na súkromné účely
• Možnosť osobne aj odborne rásť
• Motivačné platové ohodnotenie
• Flexibilný pracovný čas
• Firemné akcie
• Ďalšie benefity podľa dohody

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete a vopred ďakujeme za prejavenú dôveru. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a určite dáme spätnú väzbu každému záujemcovi.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Túto pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Znalosť AJ alebo NJ výhodou

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2287809  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie