Obchodný Reprezentant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Bratislava, okres Trnava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce mzdové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka pre predaj náhradných dielov pre nákladné automobily v regióne Bratislavského a Trnavského kraja. Túto pozíciu obsadzujeme pre významnú slovenskú spoločnosť zastupujúcu renomovanú svetovú značku nákladných vozidiel a náhradných dielov.

Práca na tejto pracovnej pozícii zahŕňa udržiavanie vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi spoločnosti, hľadanie ciest zvyšovania predaja týmto zákazníkom, obnovovanie kontaktu u spiacich zákazníkov (ktorí už v spoločnosti v minulosti nakupovali ale nerobia tak bežne), vyhľadávanie nových zákazníkov na základe aktuálnej databázy spoločnosti. Dôraz je kladený na rozvíjanie daného trhu a získavanie nových zákazníkov. Zákazníkmi sú servisy, ako aj dopravné spoločnosti.

80% času je práca vykonávaná v teréne u zákazníkov a z domu a jeden deň do týždňa je potrebné byť v kancelárii v Bratislave (reporting + príprava).

Typické činnosti
• Vyhľadávanie potenciálnych a aktivácia nových zákazníkov pre oblasť náhradných dielov
• Vymýšľanie ciest ako si získať zákazníkov na svoju stranu
• Zisťovanie potrieb zákazníkov, tvorba cenových ponúk
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov a udržovanie vzťahov, riešenie vzniknutých problémov
• Prinášanie nápadov ako zlepšiť marketing firmy a navrhovanie spôsobov podpory predaja

Hľadáme človeka, ktorý:
• Má chuť a ambíciu pracovať v silnej a renomovanej spoločnosti
• Má technické zmýšľanie a obchodného ducha
• Hľadá cesty ako sa veci urobiť dajú
• Vie a chce pracovať samostatne, čím získa značnú slobodu (home office)
• Vie si nájsť cestu a komunikovať na rôznych úrovniach ako s majiteľmi firiem, tak s manažérmi ale aj technikmi
• Má skúsenosti v obchode

• Prácu v silnej, stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou (20 ročnou) tradíciou na slovenskom trhu
• Zastupovanie renomovaných svetových značiek s vyše 80 ročnou tradíciou
• Bezkonkurenčne vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení
• Flexibilná pracovná doba (home office + pridelené auto)
• Auto aj na súkromné účely
• Servisovanie súkromného auta (aj pre rodinných príslušníkov) za symbolické ceny a náhradné diely za nákupné ceny
• Množstvo firemných a zákazníckych akcií a podujatí
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie predaja
• Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
• Kvalitná tréningová príprava v oblasti obchodníckych, komunikačných a manažérskych zručností
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• A mnoho ďalších benefitov

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis mailom na adresu [email protected] a do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je silná slovenská spoločnosť zastupujúca na slovenskom trhu renomovanú svetovú značku nákladných vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti s predajom náhradných dielov alebo poznanie trhu, resp. zákazníkov považujeme za výhodu, avšak vieme si predstaviť aj šikovného obchodníka z iného odvetvia.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2262954  Dátum zverejnenia: 25.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce mzdové ohodnotenie