Nástrojár (Nemecko)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Čo najskôr / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat od 1600 € netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spolupráci s významnou nemeckou personálnou agentúrou hľadáme pre nášho klienta v Nemecku nástrojára. Naším klientom je nemecká spoločnosti pôsobiaca v oblasti výroby plastových pomôcok pre domácnosť so 60 ročnou tradíciou.

Nástrojár bude vyrábať podľa technického výkresu pracovné kovové a plastové nástroje, formy a šablóny pre výrobu sériových plastových dielov. Práca spočíva z rôznorodých mechanických úloh ako je vŕtanie, pílenie, brúsenie, vrúbkovanie. Zároveň sa nástrojár bude starať o údržbu vstrekovacích, lisovacích a raziacich strojov. Medzi ostatné činnosti patrí nastavovanie automatických programovacích zariadení, kontrola rozmerov a parametrov hotových nástrojov.

Hľadáme človeka, ktorý:

• chce pracovať v Nemecku v stabilnej a silnej spoločnosti.
• vie sa dohovoriť po nemecky v rámci bežnej komunikácie a zvládne pohovor v nemčine.
• má odborné vzdelanie v odbore nástrojár, mechanik nastavovač, obrábač kovov, strojný mechanik, frézar, brúsič alebo v inom príbuznom odbore.

• poskytnutie a zaplatenie ubytovania zo strany nemeckej pracovnej agentúry, ktorá pomáha aj pri vybavovaní úradných formalít.
• istota seriózneho prístupu zo strany agentúry a aj zamestnávateľa.
• žiadne sprostredkovateľské poplatky.
• zaujímavé platové ohodnotenie od 1600 € netto (2460 € brutto), postupné zvyšovanie platu.
• práca v silnej a stabilnej výrobnej spoločnosti v pôsobiacej na trhu viac ako 60 rokov.
• dôkladný školiaci systém.
• pracovný čas 164 hodín mesačne.
• dovolenka 24 dní za rok.
• prevzatie pracovníka od agentúry medzi kmeňový personál klienta do 1 roka.
• práca na trvalý pracovný úväzok v Nemecku so všetkými vyplývajúcimi výhodami .

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis v nemeckom a slovenskom jazyku.
Všetky poslané žiadosti starostlivo posúdime. Tešíme sa na stretnutie na osobnom pohovore.

Výberové konanie bude pozostávať z predselekcie na základe Vášho životopisu a následných dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom našej personálnej agentúry v slovenskom jazyku a druhý prostredníctvom skype alebo telefonicky so zástupcami nemeckej partnerskej agentúry v nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je nemecká spoločnosti pôsobiaca v oblasti výroby plastových pomôcok pre domácnosť so 60 ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2261218  Dátum zverejnenia: 25.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat od 1600 € netto