Obchodný reprezentant

TRIGON Consulting s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné mzdové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame skvelú pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Obchodný reprezentant.

• Práca je formou HOME OFFICE
• Región pôsobenia: celé SK

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre dcérsku spoločnosť úspešnej, stabilnej a prosperujúcej českej firmy s dvadsaťpäť ročnou históriou, ktorá je uznávaným partnerom renomovaných výrobcov tlačiarenských technológií a príslušenstva pre veľkoformátovú digitálnu tlač.

Dcérska spoločnosť na Slovensku je zameraná na predaj tlačiarenských technológií pre veľkoformátovú digitálnu tlač vrátane predaja príslušného spotrebného materiálu. Zároveň poskytuje odbornú inštaláciu zariadení, záručný a pozáručný servis. Hodnota týchto technológií sa pohybuje rádovo od 8 tisíc až po 500 tisíc eur. Nejedná sa teda o rýchloobrátkový tovar a preto gro obchodných aktivít spoločnosti, tvorí predaj spotrebného materiálu. Klientelu spoločnosti tvorí široké spektrum zákazníkov, najmä reklamné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú veľkoformátovou tlačou.

Hľadáme šikovného obchodníka, ktorý:
• vidí obchodné príležitosti a je samostatný;
• je schopný jednať so zákazníkmi;
• je zameraný na dosahovanie výsledkov;
• ocení absolútnu voľnosť HOME OFFICE.

Ideálny kandidát by mal poznať tlačiarenské technológie pre veľkoformátovú digitálnu tlač a ich špecifiká, prípadne technológie pre maloformátovú tlač. Vieme si však na tejto pozícii predstaviť aj kandidáta, ktorý má obchodné skúsenosti s predajom spotrebného materiálu pre tlač, prípadne ktorý pozná klientelu, pre ktorú sú tieto technológie určené. Nevylučujeme ani kandidátka, ktorý má obchodné skúsenosti s predajom produktov z úplnej inej oblasti.

Úspešnému kandidátovi poskytnú českí kolegovia všetku potrebnú podporu, zaškolenie a adaptáciu, vrátane produktových školení.

• práca v silnej, stabilnej, prosperujúcej a dynamickej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• absolútna voľnosť pri realizácii vlastných nápadov na podporu predaja;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho kariérneho postupu;
• služobné auto aj na súkromné účely, notebook, mobil;
• práca na hlavný pracovný pomer;
• rôzne firemné akcie.

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, budeme radi ak nám pošlete Váš životopis.

Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre dcérsku spoločnosť úspešnej stabilnej a prosperujúcej českej spoločnosti s dvadsaťpäť ročnou históriou, ktorá je uznávaným partnerom renomovaných výrobcov tlačiarenských technológií a príslušenstva pre veľkoformátovú digitálnu tlač.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2252634  Dátum zverejnenia: 16.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné mzdové ohodnotenie