Technický manažér

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dobré finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame skvelú pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Technický manažér.

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť s dlhoročnou históriou vo výrobe elektroniky (elektrotechnických komponentov) pre automotive, healthcare a iné odvetvia. Pri výrobe využívajú najmodernejšie technológie tretieho tisícročia a jej klientelu tvoria najmä významné svetové firmy.

Spoločnosť realizuje krátkodobé ale aj dlhodobé projekty, ktoré sú viac sofistikované a preto v priebehu roka musia uskutočniť v priemere 800 technických zmien. V priebehu najbližších rokov plánujú zdvojnásobiť výrobu, z čoho vyplýva množstvo novej rôznorodej a zaujímavej práce prinášajúcej nové výzvy, kde je možné sa plne realizovať.

Hľadáme technického manažéra, ktorý po manažérskej stránke zastreší celý technický úsek spoločnosti, ktorý pozostáva z troch oddelení (procesný inžiniering, produktový inžiniering a výstupnú kontrolu), a ktoré majú vlastných teamleadrov a dokopy na tomto úseku pracuje 26 odborníkov. Perspektívne rátame, že úspešný kandidát v priebehu pár rokov nahradí technického riaditeľa v nadnárodnej štruktúre spoločnosti.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť ako skúseného kandidáta, ktorý už má skúsenosti ako technický manažér v nadnárodnej spoločnosti, ale aj kandidáta s menšej firmy prípadne kandidáta s menej rozsiahlymi skúsenosťami, ktorý sa vie k danej pozícii postaviť ako ku výzve.

Bežné každodenné činnosti pozostávajú:
• riadenie technického úseku;
• manažovanie, koučovanie, vedenie ako aj odborný support pre podriadených pracovníkov;
• riadenie zavádzanie nových výrobkov do výroby; koordinácia a riadenie súvisiacich činností;
• pri nábehu nových výrob, manažovanie nastavenia plánov nových procesov a ich implementácie;
• operatívne riešenie prípadných vzniknutých problémov na výrobe;
• participácia pri vytváraní stratégie na nákup technického vybavenia;
• na základe obchodného plánu špecifikuje a plánuje výrobné projektové postupy a procesy;
• podieľa sa na zefektívňovaní vnútrofiremných procesov a optimalizácii nákladovej štruktúry.

Hľadáme človeka, ktorý:
• hľadá výzvy, rôznorodú, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• chce využiť ponúkanú príležitosť kariérneho rastu;
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• sa nebojí niesť zodpovednosť za riadenie technického úseku;
• chce pracovať pre úspešnú, silnú, stabilnú a vysoko profesionálne riadenú spoločnosť;
• sa chce spolupodieľať na riadení najmodernejšej výrobnej prevádzky so silným rastovým potenciálom;
• plynule komunikuje anglicky.

• práca v silnej, stabilnej a dynamickej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou históriou;
• príjemné pracovné prostredie;
• pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• dlhodobo perspektívna práca s možnosťou ďalšieho odborného a kariérneho rastu;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie;
• príležitosť riadiť technický úsek s najmodernejším technologickým vybavením;
• auto, notebook, telefón;
• rôzne firemné akcie.

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, budeme radi ak nám pošlete Váš životopis.

Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú a stabilnú nadnárodnú spoločnosť s dlhoročnou históriou vo výrobe elektroniky (elektrotechnických komponentov) pre automotive, medicínske prístroje a fotovoltaiku. Pri výrobe využívajú najmodernejšie technológie tretieho tisícročia a jej klientelu tvoria najmä zahraničné firmy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2243277  Dátum zverejnenia: 7.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dobré finančné ohodnotenie