Recruitment Consultant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP / Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorá má chuť sa realizovať vo výberoch zamestnancov a recruitmente.
Vieme si na tejto pozícii predstaviť skúseného samostatného recruitera alebo konzultanta s praxou, ale tiež kandidáta so skúsenosťami z iných odvetví kde mal príležitosť jednať na úrovni manažmentu a práca v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov ho láka.

V prípade absencie totožnej predchádzajúcej skúsenosti nový kolega začne ako junior konzultant na dobu niekoľkých mesiacov, počas ktorých sa bude vzdelávať v obore a v interných procesoch. Po zvládnutí know how a procesov postúpi na pozíciu konzultanta.

Konzultant pôsobí aj ako account manager čiže sa stará o pridelených klientov a samostatne vedie a realizuje poradenské projekty.

Typické činnosti konzultanta:
• Vypracúvanie profilov pracovných pozícií
• Vytváranie inzerátov a inzerovanie voľných pracovným pozícií.
• Selektovanie profilov kandidátov
• Organizovanie a samostatné vedenie výberových pohovorov s kandidátmi
• Hodnotenie kandidátov z osobnostnej i profesijnej stránky a ich následné odporúčanie klientom
• Poskytovanie konzultácií a poradenstva klientom a uchádzačom o prácu
• Pravidelné komunikovanie so zverenými klientmi a udržiavanie vzťahov
• Participácia na budovaní firmy a vytváraní procesov

Hľadáme kandidáta, ktorý:
• Si vie efektívne riadiť a organizovať vlastnú činnosť
• Zameriava sa na podstatné veci
• Proaktívne bude konzultovať s obchodníkom a hľadať možné umiestnenia schopných kandidátov
• Vie komunikovať s rôznymi typmi klientov a uchádzačov na úrovni, profesionálne a „narovinu“
• Bude hľadať cesty ako nájsť pre klienta človeka akého potrebuje, nevzdáva sa a doťahuje veci do konca
• Vie myslieť predajne alebo marketingovo – vie uchádzačovi predať (spropagovať) pracovnú pozíciu a následne predať uchádzača klientovi

• Práca v spoločnosti kde sa môžete realizovať a rozvíjať vlastný potenciál
• Práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a kolektív
• Odborné a osobnostné vzdelávanie, Špičkové know how
• Možnosť realizovať sa v budúcnosti aj v iných sofistikovaných poradenských riešeniach a projektoch
• Spolupodieľanie sa na budovaní firmy
• Realizácia vlastných projektov
• Notebook a mobil aj na súkromné účely
• Možnosť osobne aj odborne rásť
• Motivačné platové ohodnotenie
• Flexibilný pracovný čas
• Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie v našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime a budeme sa im dôkladne venovať a radi sa stretneme s vhodnými kandidátmi na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Túto pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s jednaním na úrovni manažmentu
• Komunikačná znalosť AJ alebo NJ
• Skúsenosti s výberom rôznych typov pozícií od jednoduchých po manažérske (vítané)

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2240314  Dátum zverejnenia: 31.8.2015