Obchodný reprezentant | Predajca vozidiel

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Motivačné ohodnotenie podľa obchodných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovných kandidátov na pozíciu Obchodný reprezentant pre predaj nových vozidiel. Našim klientom je významný autorizovaný predajca nových a jazdených vozidiel viacerých značiek, ktorý stabilne pôsobí v Banskobystrickom regióne už viac ako 13 rokov.

Úlohou Obchodného reprezentanta bude aktívny predaj nových vozidiel priamo na showroome, oslovenie a komunikácia so zákazníkmi. Na tejto pozícii očakávame šikovného kandidáta s „ťahom na bránku“ a vysokým pracovným nasadením.

Na tejto pozícii budeme od Vás očakávať:
• Prezentáciu a predaj nových vozidiel;
• Vyhľadávanie a oslovenie nových zákazníkov;
• Komunikáciu so zákazníkmi, importérom, leasingovými spoločnosťami;
• Spracovanie kompletnej ponuky |technická konfigurácia vozidla, cenová ponuka, leasingové podmienky, poistenie a iné|;
• Odovzdanie predaných vozidiel zákazníkom;
• Spolupráca pri realizácii marketingu.

Hľadáme človeka, ktorý:
• Je aktívnym obchodníkom a má skúsenosti s predajom;
• Rád komunikuje s ľuďmi a obchoduje;
• Hľadá stabilnú a perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• Zaujímajú ho novinky v automobilovom priemysle;
• Chce napredovať a učiť sa nové trendy.

Ponúkame:
• Prácu v stabilnej prosperujúcej a rastúcej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou;
• Prácu pre prémiovú značku;
• Prepracovaný program školení pre profesionálny rozvoj;
• Jazykový kurz poskytovaný zamestnávateľom;
• Servis vlastných vozidiel vrátane náhradných dielov za zvýhodnených podmienok;
• Firemné teambuildingové akcie;
• Široký sociálny program |bohatý pitný režim, podpora pri založení rodiny,...|;
• a ďalšie benefity podľa dohody.

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite nám svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou na našu e-mail adresu.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v Banskej Bystrici v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je významný autorizovaný predajca nových aj jazdených osobných vozidiel viacerých značiek, ktorý stabilne pôsobí v Banskobystrickom regióne už viac ako 13 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2204873  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačné ohodnotenie podľa obchodných výsledkov