Manažér prevádzky autorizovaného servisu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr/ dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu manažéra autorizovaného servisu pre nákladné vozidlá v Bratislave.

Ponúkame skvelú príležitosť pracovať v príjemnom, mladom, dynamickom a profesionálnom prostredí. Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť zastupujúcu renomované svetové značky nákladných vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva. Prevádzka v Bratislave pozostáva zo servisu nákladných automobilov a predaja náhradných dielov.

Hľadáme manažéra, ktorý má skúsenosti v riadení osobného alebo nákladného servisu, prípadne človeka, ktorý podnikal v danej oblasti. Vieme si na tejto pozícii predstaviť aj skúseného prijímacieho technika s manažérskymi skúsenosťami, ktorý sa chce posunúť vo svojej kariére ďalej. Prípadne aj šikovného kandidáta s manažérskou praxou v inom odvetví.

Bežné každodenné činnosti pozostávajú:
• Komplexné manažovanie servisu a predaja náhradných dielov pre nákladné vozidlá;
• Plánovanie, riadenie a zabezpečovanie optimálnej vyťaženosti servisu;
• Riadenie a zastrešenie predaja servisných služieb a predaja náhradných dielov;
• V rámci udržiavania dobrých vzťahov navštevovanie stálych zákazníkov a aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Zabezpečovanie plnenia stanovených prevádzkových cieľov.

Hľadáme človeka ktorý:
• chce pracovať pre silnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou;
• chce riadiť rastúcu prevádzku so silným potenciálom,
• rád prijíma nové výzvy a pevne uchopí do svojich rúk riadenie prevádzky ako celku;
• vie oceniť prácu v príjemnom a hlavne vysoko profesionálnom prostredí;
• hľadá rôznorodú, zaujímavú a perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie.

• Prácu v silnej a stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou (20 ročnou) tradíciou na slovenskom trhu
• Zastupovanie renomovaných svetových značiek s vyše 80 ročnou tradíciou
• Bezkonkurenčne vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení
• Auto aj na súkromné účely
• Notebook, telefón
• Servisovanie súkromného auta (aj pre rodinných príslušníkov) za symbolické ceny a náhradné diely za nákupné ceny
• Množstvo firemných a zákazníckych akcií a podujatí
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
• Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
• Kvalitná tréningová príprava
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• A mnoho ďalších benefitov

V prípade, že Vás táto pozícia zaujala, budeme radi ak nám pošlete Váš životopis.

Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime. Tešíme sa na osobné stretnutie.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú slovenskú spoločnosť zastupujúcu renomované svetové značky nákladných vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva. Prevádzka v Bratislave pozostáva zo servisu nákladných automobilov a predaja náhradných dielov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2201447  Dátum zverejnenia: 29.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie