Metodik údržby

TRIGON Consulting s.r.o.

Nitriansky kraj, okres Žarnovica, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou (ASAP)
Mzdové podmienky (brutto)
Motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná významná farmaceutická spoločnosť, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Metodik údržby. Náš klient na Slovensku vyrába širokú škálu výrobkov zdravotnej a osobnej starostlivosti, s ktorými sa stretávame denne.

Pracovník na pozícii Metodik údržby zodpovedá za nastavenie a implementáciu plánov a postupov údržby, podporu údržby vo výrobe a jej rozvoj. Jeho pôsobenie je mentorskou činnosťou pre pracovníkov údržby. Jedná sa o novú pracovnú pozíciu. Miesto výkonu práce je v Leviciach.

Bežné denné činnosti Metodika údržby:
• Nastavenie noriem a stratégie údržby výrobných liniek;
• Spracovanie postupov, plánov a dokumentácie pre realizáciu údržby;
• Implementácia noriem údržby stojov a zariadení vo výrobných prevádzkach /výroba, plnenie, balenie/;
• Školenie a poradenstvo pracovníkom údržby;
• Kontrola technického stavu, bezpečnosti a realizácie údržby;
• Overovanie dodržiavania zavedených štandardov;
• Nastavenie a kontrola skladových zásob náhradných dielov.

Na tejto pozícii očakávame človeka, ktorý:
• Chce pracovať v úspešnej nadnárodnej spoločnosti;
• Má skúsenosti na pozícii technik, inžinier alebo vedúci údržby vo výrobnom závode;
• Rád sa učí a prijíma nové trendy;
• Je tvorivý a zanietený pre takúto prácu;
• Vie predvídať vznik možných problémov a porúch;
• Plynulo komunikuje v AJ.

• Príležitosť pracovať pre úspešnú a stále rozvíjajúcu sa nadnárodnú spoločnosť;
• Zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti;
• Flexibilný pracovný čas;
• Možnosť profesionálneho a kariérneho rozvoja;
• Ďalšie jazykové vzdelávanie;
• Zvýhodnené firemné stravovanie;
• Rozsiahly systém firemných benefitov pre osobné využitie ako aj rodinu s upresnením na pohovore.

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis. Všetky poslané žiadosti starostlivo posúdime. Tešíme sa na stretnutie na osobnom pohovore.

Výberové konanie bude pozostávať z predselekcie a následných dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je spoločnosť, ktorá na Slovensku vyrába širokú škálu inovatívnych výrobkov zdravotnej a osobnej starostlivosti ako sú lieky na liečbu širokej škály ochorení, vakcíny pre deti a dospelých, spotrebné výrobky dostupné v predajniach a lekárňach, s ktorými sa stretávame denne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2192573  Dátum zverejnenia: 23.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivujúce platové ohodnotenie