Obchodný Reprezentant

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + variabilná zložka bez stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorým je slovenská spoločnosť pôsobiaca v IT segmente hľadáme na pozíciu Obchodného reprezentanta šikovného obchodníka.

Jedná sa o B2B obchod kde cieľovou skupinou sú firmy, mestá, obce, inštitúcie a organizácie.

Produktové portfólio tvoria produkty a služby počítačovej bezpečnosti - bezpečnostné brány, firewally... Produkty sú žiadané, pretože ich používanie je určované zákonom (Zákon o ochrane osobných údajov). Niektoré z produktov sú predávané aj opakovane z čoho plynú OR opakované provízie.

Typické úlohy:
• Aktívne vyhľadávanie zákazníkov a umiestňovanie produktov spoločnosti,
• Udržiavanie vzťahov so zákazníkmi,
• príprava cenových ponúk a zmlúv, koordinovanie činností u zákazníka,

Náš klient sídli v Banskej Bystrici, avšak región pôsobenia OR nie je nijako limitovaný. Je možné pracovať čiastočne z domu, je však potrebná aj prítomnosť vo firme pri reportingu a súčinnosti s inými oddeleniami. Regionálne pôsobenie nie je vymedzené – je možné si zvoliť konkrétny región alebo segment zákazníkov, alebo pôsobiť celoplošne. Náš klient disponuje databázou neaktívnych klientov, od ktorej sa dá odpichnúť.

Hľadáme primárne obchodníka - všetku technickú podporu ak aj zaučenie o produktoch poskytne klient. Nie je nevyhnutné vyznať sa v IT riešeniach.

Hľadáme človeka, ktorý:
• má skúsenosti na pozícii obchodníka / obchodného reprezentanta
• má chuť pracovať v stabilnej firme s kvalitným produktom
• je motivovaný výsledkami a zameraný na cieľ
• chce si svojou prácou zarobiť značne nadpriemerné ohodnotenie

• Práca v stabilnej a rozvíjajúcej sa slovenskej IT firme s 20 ročnou tradíciou
• zaujímavú prácu a styk s ľuďmi v rozhodujúcich pozíciách
• Zaškolenie do produktov a pravidelné produktové vzdelávanie
• príjemné firemné priestory a dobrý kolektív
• prácu vo firme s 20 ročnou tradíciou a širokými referenciami
• prácu na trhu informačných technológií, najdynamickejšie rastúcom trhu
• Veľmi dobré finančné ohodnotenie podľa zásluh bez obmedzenia veľkosti zárobku
• postavenie vo firme na úrovni živiteľa rodiny
• auto, mobil, notebook, pracovný stôl – štandardné vybavenie
• auto aj na súkromné účely
• mnoho firemných teambuildingových aktivít a eventov
• Plat zložený z fixnej a variabilnej zložky – kde variabilná zložka nie je nijako zhora obmedzená

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite nám svoj životopis.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami sú starostlivo posudzované.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v Banskej Bystrici v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Významná slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu v IT segmente vyše 20 rokov zameriavajúca sa na IT bezpečnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2185576  Dátum zverejnenia: 16.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix + variabilná zložka bez stropu