Asistentka predaja vozidiel BMW

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivačné mzdové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu pre šikovnú mladú kandidátku s reprezentatívnym vystupovaním na pozícii Asistentka predaja vozidiel BMW. Asistentka predaja u nášho klienta je súčasťou obchodného tímu a administratívne zabezpečuje chod showroomu a podporu predaja vozidiel BMW. Je to tímový hráč, ktorý rád komunikuje s ľuďmi, má administratívne zručnosti a nerobí mu problém mať prehľad a poriadok v záznamoch o predaji. Na tejto pozícii očakávame šikovnú kandidátku s vysokým pracovným nasadením.

Našim klientom je významný autorizovaný predajca nových aj jazdených vozidiel viacerých značiek, ktorý stabilne pôsobí v Banskobystrickom regióne už viac ako 13 rokov.

Na tejto pozícii sa od Vás bude očakávať:
• Zabezpečenie denného chodu showroomu BMW;
• Spracovanie reportov a podkladov pre hodnotenie výsledkov a aktivít predaja pre vedenie spoločnosti a import;
• Administratíva pri predaji, príprava poistných zmlúv, faktúr, pošty;
• Prezentácia nových vozidiel na predajni a pri prezentačných akciách;
• Telefonické overovanie spokojnosti zákazníkov;
• Reprezentatívne vystupovanie;
• Podieľanie sa na príprave a realizácii marketingových aktivít.

Do mladého tímu hľadáme človeka, ktorý:
• Je samostatný, reprezentatívny a chce sa realizovať v obchodnej firme;
• Má zodpovedný prístup k vedeniu administratívy;
• Rád komunikuje s ľuďmi;
• Vie pomôcť a byť oporou pre predajný tím;
• Hľadá stabilnú a perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• Má pozitívny vzťah k autám;
• Chce napredovať a učiť sa nové trendy.

Ponúkame:
• Prácu v stabilnej prosperujúcej a rastúcej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou;
• Prácu pre prémiovú značku;
• Prepracovaný program školení pre profesionálny rozvoj;
• Jazykový kurz poskytovaný zamestnávateľom;
• Servis vlastných vozidiel vrátane náhradných dielov za zvýhodnených podmienok;
• Firemné teambuildingové akcie;
• Široký sociálny program |bohatý pitný režim, podpora pri založení rodiny,...|;

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite nám svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami sú starostlivo posudzované avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v Banskej Bystrici v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2161136  Dátum zverejnenia: 30.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivačné mzdové ohodnotenie