Prijímací technik pre poistné udalosti

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé, nadpriemerné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého človeka pre prácu v autorizovanom servise prémiovej značky BMW a ďalších 3 značiek osobných vozidiel na pozíciu "Prijímací technik pre poistné udalosti. Našim klientom je významný predajca nových a jazdených vozidiel v Banskobystrickom regióne s 13-ročnou tradíciou.

Vašou úlohou bude komplexné riešenie poistných udalostí, komunikácia so zákazníkmi a komunikácia s poisťovňami pri riešení poistných udalostí v celom rozsahu. Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka so skúsenosťou na podobnej pozícii ako napr. prijímací technik alebo poistný likvidátor.

Typické činnosti:
• Aktívny príjem vozidiel do servisu a odovzdanie vozidiel zákazníkovi;
• Zabezpečenie ohliadky poškodených vozidiel a kalkulácia nákladov na opravu;
• Organizácia práce servisu a zadávanie servisných prác mechanikom;
• Spracovanie záznamovej dokumentácie pre likvidáciu podľa požiadaviek poisťovní;
• Plánovanie a vybavovanie zákaziek - poistných udalostí;
• Uzatvorenie zákaziek z poistných udalostí až do ich zaplatenia poisťovňou;
• Kompletná komunikácia so zákazníkmi a poisťovňami.

Hľadáme človeka, ktorý:
• Má skúsenosti so systémami a procesmi pri riešení poistných udalostí s poisťovňami;
• Má prax s prácou prijímacieho technika alebo poistného likvidátora;
• Chce pracovať pre prémiovú značku vozidiel;
• Hľadá stabilnú a perspektívnu prácu ;
• Vie pružne reagovať na rôznorodé situácie;
• Má rád novinky a moderné technológie v automobilovom priemysle;
• Rád komunikuje s ľuďmi.

• Prácu v stabilnej prosperujúcej a rastúcej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou;
• Prácu pre prémiovú značku;
• Prepracovaný program školení pre profesionálny rozvoj;
• Jazykový kurz poskytovaný zamestnávateľom;
• Servis vlastných vozidiel vrátane náhradných dielov za zvýhodnených podmienok;
• Firemné teambuildingové akcie;
• Široký sociálny program |bohatý pitný režim, podpora pri založení rodiny,...|;
• a ďalšie benefity podľa dohody.

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite nám svoj životopis.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami starostlivo posúdime.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v Banskej Bystrici v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je významný predajca nových a jazdených vozidiel viacerých značiek v Banskobystrickom regióne s 13-ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2134310  Dátum zverejnenia: 9.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé, nadpriemerné ohodnotenie