Automechanik v autorizovanom servise

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Zvolen, okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých kandidátov s praxou na pozíciu Automechanik pre autorizovaný servis renomovaných svetových značiek nákladných vozidiel a návesov. Našim klientom je stabilná a stále rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť s vlastnými prevádzkami vo Zvolene, Bratislave a Šuranoch, ktorá pôsobí na trhu v oblasti autoopravárenstva a ako autorizovaný dealer pre predaj nových vozidiel, servis a predaj náhradných dielov už viac 20 rokov.

Miesto výkonu práce bude na prevádzke v Bratislave, vo Zvolene alebo v Šuranoch, podľa Vášho záujmu.

Vašou úlohou bude vykonávať údržbu a opravy nákladných vozidiel a návesov rôznych svetových značiek. Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka, ktorý už pracoval ako automechanik osobných alebo nákladných vozidiel, alebo .

Typické činnosti:
• Oprava a údržba nákladných vozidiel a návesov;
• Identifikácia zistených závad;
• Návrh najvhodnejšieho riešenia pre odstránenie zistených závad;
• Predpredajná príprava nových vozidiel;
• Realizácia generálnych opráv nákladných vozidiel.

Ponúkame:
• Prácu v silnej a stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou (20 ročnou) tradíciou na slovenskom trhu;
• Pracovné oblečenie;
• Zastupovanie renomovaných svetových značiek s vyše 80 ročnou tradíciou;
• Bezkonkurenčne vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie;
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení;
• Servis súkromného auta (aj pre rodinných príslušníkov) za symbolické ceny a náhradné diely za nákupné ceny;
• Množstvo firemných a zákazníckych akcií a podujatí;
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie;
• Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku;
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon;
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov;
• Kvalitná tréningová príprava;
• Priateľská a otvorená firemná kultúra;
• A mnoho ďalších benefitov.

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis. Všetky poslané žiadosti starostlivo posúdime. Tešíme sa na stretnutie na osobnom pohovore.

Výberové konanie bude pozostávať z predselekcie a následných dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je stabilná a stále rozvíjajúca sa slovenská spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu v oblasti autoopravárenstva ako autorizovaný dealer niekoľkých značiek nákladných vozidiel a návesov s prevádzkami vo Zvolene, Šuranoch a Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Hľadáme človeka, ktorý:
• Má skúsenosti na pozícii automechanik pre osobné alebo nákladné vozidlá;
• Je dôsledný a precízny pri svojej práci;
• Chce pracovať pre populárne značky nákladných vozidiel;
• Má rád novinky a moderné technológie v automobilovom priemysle;
• Vie sa orientovať v servisných manuáloch;
• Hľadá stabilnú a perspektívnu prácu.

TRIGON Consulting s.r.o. je personálno-poradenská agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Dokážeme spojiť kvalitných ľudí s kvalitnými firmami a pomáhame vytvárať dlhodobé partnerstvá. Sme tím profesionálov s ľudským prístupom a otvorenou komunikáciou. Spokojný klient je našim cieľom a vizitkou.
Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2077932  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé finančné ohodnotenie