Manažér nákladného servisu

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného a šikovného manažéra servisu pre autorizovaný servis v Bratislave. Túto pozíciu obsadzujeme pre významnú slovenskú spoločnosť zastupujúcu renomované svetové značku nákladných vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva.

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý má skúsenosti v riadení osobného alebo nákladného servisu prípadne človeka, ktorý podnikal v danej oblasti. Vieme si na tejto pozícii predstaviť aj skúseného prijímacieho technika ideálne aj s manažérskymi skúsenosťami, ktorý sa chce posunúť vo svojej kariére ďalej.

Typické činnosti:
• Komplexný manažment servisu nákladných vozidiel v rámci prevádzky v Bratislave
• Udržiava a riadi vzťahy so zákazníkmi
• Zabezpečuje plnenie cieľov v oblasti autoservisu
• Metodické riadenie servisných činností na prevádzke
• Vyhľadávanie obchodných príležitosti, koncepčné riešenie predaja servisných výkonov
• Reprezentovanie spoločnosti v oblasti servisu nákladných vozidiel a návesov.
• Manažment vzťahov so zákazníkmi, systémové a procesné riešenie požiadaviek zákazníkov a trhu
• Manažment a dodržiavanie termínov a podmienok pre realizáciu, uzatvorenie a odovzdanie zákazky
• Manažment sťažností a reklamácii, odborné poradenstvo
• Plánovanie a riadenie činnosti pre pracovníkov servisu (mechanici, prijímací technici)
• Spolupráca na príprave podkladov k marketingovým a obchodným aktivitám firmy

• Prácu v silnej a stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou (20 ročnou) tradíciou na slovenskom trhu
• Zastupovanie renomovaných svetových značiek s vyše 80 ročnou tradíciou
• Bezkonkurenčne vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení
• Auto aj na súkromné účely
• Notebook, telefón
• Servisovanie súkromného auta (aj pre rodinných príslušníkov) za symbolické ceny a náhradné diely za nákupné ceny
• Množstvo firemných a zákazníckych akcií a podujatí
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie
• Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
• Kvalitná tréningová príprava
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• A mnoho ďalších benefitov

Informácie o výberovom konaní

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami sú starostlivo posudzované avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Túto pozíciu obsadzujeme pre významnú slovenskú spoločnosť zastupujúcu renomované svetové značku nákladných vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti na obdobnej pracovnej pozícii v oblasti: riadenie servisu osobných alebo nákladných automobilov
• Skúsenosti s riadením obdobného kolektívu (mechanici, technici)
• Vieme si predstaviť šikovného a skúseného technika s manažérskymi skúsenosťami

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1994216  Dátum zverejnenia: 27.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Zaujímavé platové ohodnotenie