Obchodný reprezentant (TIR)

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného obchodníka pre predaj podvozkov a nadstavieb na nákladné vozidlá pre Banskobystrický a/alebo Nitriansky kraj. Túto pozíciu obsadzujeme pre významnú slovenskú spoločnosť zastupujúcu renomované svetové značku nákladných vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva.

Hľadáme skúseného obchodníka, ktorý pôsobil v oblasti nákladných vozidiel, cestných a stavebných mechanizmov alebo v akejkoľvek príbuznej oblasti a vie a chce svoje skúsenosti zúročiť v silnej spoločnosti, ktorá vie nadštandardne oceniť ľudí a ich prínos pre firmu.

Pracovná náplň na tejto pozícii zahŕňa najmä vyhľadávanie nových zákazníkov, v spojitosti s udržiavaním vzťahov s už existujúcou bázou klientov.

Obchodný reprezentant na tejto pracovnej pozícii trávi cca 2 dni do týždňa v Office (ZV) a tri dni v teréne na obchodných cestách (BB, NR a BA kraj). Obchodný reprezentant má k dispozícii silné zázemie v podobe backofficu, ktoré vie byť nápomocné dohadovaním stretnutí s klientmi formou „telemarketingu“. Taktiež vie uľahčiť prácu možnosť oprieť sa o silnú spoločnosť ako aj známe a renomované značky, ktoré firma zastupuje.

Hlavné pracovné činnosti
- Vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov a aktivácia nových zákazníkov pre oblasť nákladných vozidiel a príslušenstva
- Zisťovanie potrieb zákazníkov, tvorba cenových ponúk
- Zodpovednosť za starostlivosť o existujúcich zákazníkov, udržovanie vzťahov so zákazníkmi, riešenie vzniknutých problémov
- Analýza trhu zákazníkov a konkurencie ( cenová politika, ponuka služieb, aktuálne akcie a podmienky,..)
- Realizácia obchodných prípadov
- Predkladať návrhy na realizáciu marketingových akcií firmy pre podporu predajných aktivít s cieľom dosiahnutia predajných plánov
- Riadenie obchodného prípadu od spracovania ponuky po zrealizovanie zákazky

• Prácu v silnej a stabilnej a prestížnej spoločnosti s dlhodobou (20 ročnou) tradíciou na slovenskom trhu
• Zastupovanie renomovaných svetových značiek s vyše 80 ročnou tradíciou
• Bezkonkurenčne vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie
• Pravidelný odborný aj osobný rozvoj prostredníctvom školení
• Flexibilná pracovná doba
• Auto aj na súkromné účely
• Servisovanie súkromného auta (aj pre rodinných príslušníkov) za symbolické ceny a náhradné diely za nákupné ceny
• Množstvo firemných a zákazníckych akcií a podujatí
• Sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie predaja
• Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku
• Dobré finančné ohodnotenie a odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon
• Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
• Kvalitná tréningová príprava v oblasti obchodníckych, komunikačných a manažérskych zručností
• Priateľská a otvorená firemná kultúra
• A mnoho ďalších benefitov

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis mailom na adresu [email protected] a do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami sú starostlivo posudzované avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční so zástupcom personálnej agentúry a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je silná slovenská spoločnosť zastupujúca na slovenskom trhu renomované svetové značky nákladných vozidiel a príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1975864  Dátum zverejnenia: 12.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné ohodnotenie