Databázový administrátor

TRIGON Consulting s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnené na osobnom stretnutí (dobré a motivujúce :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pozíciu, ktorá zahŕňa profylaktické (prevenčné) činnosti ako preventívne kontroly a údržba databáz zákazníkov spoločnosti s operatívnym riešením vzniknutých problémov ako aj implementáciou nových riešení zákazníkom. Jedná sa o zaujímavú rôznorodú prácu v príjemnom rodinnom kolektíve v silnej spoločnosti.

Práca zahŕňa tri hlavné činnosti
- Implementácia nových DB
- Pravidelná údržba / kontrola existujúcich riešení
- Riešenie operatívnych situácií

Typické činnosti
• Zabezpečovanie spoľahlivého a bezpečného chodu databázových systémov.
• Zálohovanie a obnovovanie databáz.
• Monitorovanie a upravovanie tabuľkových priestorov, optimalizovanie databáz.
• Riešenie vzniknutých problémov a navrhovanie protiopatrení.
• Inštalácia databázových systémov.
• Inštalovanie bezpečnostných záplat, opravných balíkov a aktualizácií databázových systémov.
• Vedenie a aktualizovanie prevádzkovej dokumentácie.

Väčšina práce je vykonávaná vzdialeným prístupom, avšak pri niektorých operatívnych zásahoch a pri implementácii je potrebné navštíviť priamo zákazníkov spoločnosti v rámci SR.

Miesto výokonu práce: Banská Bystrica

- Zázemie silnej a stabilnej slovenskej spoločnosti
- Neustále vzdelávanie vrátane osobných certifikovaných kurzov
- Skvelý a priateľský kolektív
- Prácu, do ktorej sa budete tešiť
- Pohyblivá pracovná doba
- Mnoho motivačných zložiek a rôznych príplatkov a odmien
- Ceníme si iniciatívu a vieme ju odmeniť
- Preplácanie všetkých nadčasových hodín
- Voľný štýl vedenia
- A mnoho iného

Ak máte záujem o túto pozíciu pošlite svoj životopis mailom na adresu [email protected] a do predmetu správy uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Ďakujeme Vám, že sa uchádzate o zamestnanie prostredníctvom našej spoločnosti. Všetky životopisy so žiadosťami sú starostlivo posudzované avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch pohovorov. Prvý sa uskutoční v Banskej Bystrici v našej personálnej agentúre a druhý u nášho klienta so zástupcami spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je významná stabilná slovenská spoločnosť pôsobiaca v IT segmente vyše 20 rokov. Detailné predstavenie nášho klienta na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme človeka, ktorý
- Má znalosti MS SQL alebo Oracle (prípadne iných DB)
- Je schopný riešiť problémy a komunikovať so zákazníkom (ohľadom technických vecí)
- si vie plánovať svoj čas
- hľadá dlhodobé pôsobenie v silnej a stabilne spoločnosti, v ktorej môže aj kariérne rásť
- sa chce vzdelávať vo svojom obore a zvyšovať svoju hodnotu
- hľadá príjemný kolektív kolegov a prácu do ktorej bude chodiť s radosťou
- Je ochotný pracovať s MS produktmi (MS SQL)
- Ovláda AJ na úrovni čítanie technickej angličtiny
Ideálny kandidát má za sebou 2 – 3 implementácie a cca rok skúseností s údržbou DB (vieme sa baviť a podmienky prispôsobiť menej aj viac skúseným kandidátom)
Vieme si predstaviť na tejto pozícii aj šikovného absolventa, ktorý sa počas štúdia venoval obdobným veciam, taktiež človeka, ktorý má skúsenosti s inými ako MS SQL ale je ochotný a schopný na ne prejsť.

Pre viac informácií kliknite na: https://www.trigon-consulting.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1813592  Dátum zverejnenia: 25.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnené na osobnom stretnutí (dobré a motivujúce :)