Site Coordinator

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Koordinátor pobočky zodpovedá za :

- reprezentáciu spoločnosti v rámci zverenej pobočky
- riadi zverenú pobočku – zabezpečuje komunikáciu s partnermi/zákazníkmi
- zodpovedá za efektívne fungovanie zverenej pobočky
- v operatíve preberá a realizuje konkrétne zákazky, zabezpečuje ich organizáciu a koordináciu
- posudzuje technické defekty, navrhuje nápravné opatrenia
- zúčastňuje sa na tvorbe pracovných postupov
- zodpovedá za správnosť a úplnosť vyhotovenia súvisiacej administrácie a ak je potrebné, aktívne sa zúčastňuje na ich tvorbe
- vykonáva dozor a zodpovedá za dodržiavanie platných smerníc, interných pracovných inštrukcií, pracovných pokynov, pracovných inštrukcií podriadených pracovníkov
- zodpovedá za úplnú komunikáciu s centrálou pri procese nástupu a ukončenie pracovného pomeru všetkých zamestnancov pobočky a podľa potreby sa aktívne zúčastňuje na týchto procesoch
- zamestnanec je po dohode so zamestnávateľom k dispozícií aj mimo bežnej pracovnej doby za účelom riešenia krízových situácií, ktoré môžu nastať
- aktívne sa zúčastňuje na rozvoji spoločnosti a tvorbe smerníc ISO a súvisiacich procesov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technicke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 1388017  Dátum zverejnenia: 20.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou