Data Collector

TRIGO Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- patrolu linky
- kontrolu triedenia, opravovania dielov pre zákazníkov komunikáciu s inžinierom a technikom kvality,
- zber údajov k reportingu pre zákazníkov
- zabezpečuje jednoduché analýzy dát
- zúčastňuje sa na projektoch týkajúcich sa rozvoja dodávateľov
- bezodkladne hlási nadriadenému všetky prekážky a okolnosti ktoré mu bránia vo výkone povinností, ohrozujú zdravie jeho alebo jeho spolupracovníkov alebo môžu viesť k akýmkoľvek škodám na majetku
- pri svojej činnosti vždy rešpektuje a dodržiava Interné zásady, ak nie sú v priamom rozpore s pokynmi obdržanými od priameho nadriadeného
- je povinný riadiť sa pokynmi priameho nadriadeného, ktoré sú vždy nadradené všetkým platným smerniciam a Interným zásadám
- aktívne sa zúčastňuje na rozvoji spoločnosti a tvorbe smerníc ISO a súvisiacich procesov

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. " O ochrane osobných údajov" a v znení neskorších predpisov, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske - výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- VP typu B výhodou
- základná znalosť práce s PC
- aktívana a komunikatívna osobnosť

Medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti kontroly kvality.
Spoločnosť TRIGO Slovakia, s. r. o., ktorá bola založená v roku 1997, je nadnárodnou spoločnosťou poskytujúcou prevádzkové riešenia pre riadenie kvality najmä v automobilovom priemysle. Spoločnosť TRIGO pracuje s tímom viac ako 8000 profesionálov v 25 krajinách. TRIGO ponúka komplexné portfólio inšpekcie kvality, inžinierskych a manažérskych služieb. Staňte sa súčasťou skupiny pokrývajúcej 4 kontinenty! Buďte ďalším členom nášho tímu v oblasti kontroly kvality
ID: 1073096  Dátum zverejnenia: 15.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou