Inovatívna spoločnosť hľadá technického obchodného koordinátora v oblasti nábytku - pridajte sa k nám a rastite s nami

Trido trade, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
15.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Inovatívna spoločnosť hľadá technického obchodného koordinátora v oblasti nábytku - pridajte sa k nám a rastite s nami!

Náplň práce:

- Komunikácia s klientmi: Poskytovanie technických informácií a poradenstvo klientom ohľadom výroby nábytku na mieru, zodpovedanie otázok a riešenie problémov.

- Tvorba cenových ponúk: Odhad nákladov na výrobu a poskytovanie cenových ponúk klientom na základe ich požiadaviek a špecifikácií.

- Administratíva: Spracovanie objednávok, zabezpečenie potrebných dokumentov a evidencia obchodných transakcií.

- Komunikácia so dodávateľmi: Riadenie komunikácie s dodávateľmi, vrátane objednávania potrebných materiálov a komponentov pre výrobu nábytku.

- Odpovedanie na maily a telefonáty: Zodpovedanie dotazov a komunikácia s klientmi a ďalšími zainteresovanými stranami prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo iných komunikačných kanálov.

- Riešenie reklamácií: Príjem a riešenie reklamácií a následná komunikácia s klientmi a internými oddeleniami pre riešenie problémov.

- Podpora marketingových aktivít: Poskytovanie technických informácií pre marketingové oddelenie na vytváranie marketingových materiálov a podpora marketingových kampaní.

- Reportovanie a sledovanie výsledkov: Sledovanie výsledkov predaja, zhromažďovanie a analýza údajov a pravidelné reportovanie manažmentu.

- Rozvoj a vzdelávanie: Aktívne sledovanie nových technológií a trendov v oblasti výroby nábytku a pravidelné vzdelávanie sa v technických a obchodných oblastiach.

- Zabezpečenie zákazníckej spokojnosti: Zabezpečenie, aby boli potreby zákazníkov splnené včas a s najvyššou možnou kvalitou, aby sa zabezpečila ich dlhodobá spokojnosť.

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Komunikácia s klientmi a poskytovanie technických informácií.

- Tvorba cenových ponúk a spracovanie objednávok.

Pracovná doba typická pre pozíciu:

- Pracovný čas je od 8:00 do 17:00 s prestávkou na obed.

- Konkurencieschopná platová štruktúra a prípadné bonusy

- Flexibilný pracovný čas

- Dostatočný počet dní dovolenky a možnosť využitia voľna

- Možnosti vzdelávania a rozvoja kariéry

- Príjemné pracovné prostredie a podpora zo strany kolegov a nadriadených

- Príležitosti na kariérny rast a postup v kariére

- Firemné teambuildingové aktivity a spoločenské podujatia pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
3D Modelovanie - Úplný začiatočník
Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v oblasti technického inžinierstva alebo ekonomiky

- Skúsenosti s technickým obchodom a koordináciou projektov

- Znalosť nábytkového priemyslu a jeho procesov

- Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti

- Zručnosť v práci s MS Office a CRM systémami

- Schopnosť pracovať v tíme a zodpovednosť za vlastné projekty

Sme kreatívci, dizajnéri a realizátori interiérov s inovativným výrobným postupom každého projektu. Hľadáme zodpovedného a šikovného člena tímu, ktorý bude podporovať rozvoj našej spoločnosti.
ID: 4789965  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac