Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár/ pizzaliolo/čašník

TRIDE INVEST, s.r.o.

Miesto práce
Kalinčiakova 1, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
6,3 - 7,5 EUR/hod.základná hodinová mzda plus osobné ohodnotenie a tipsy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár/ pizzaiollo -príprava jedál podľa dennej ponuky, a la carte, prípravné práce v kuchyni, zodpovednosť za dodržiavanie zásad HaCCP, zodpovednosť za zaobchádzanie so zverenými surovinami, skladové hospodárstvo, objednávky podľa potreby

čašník- príprava a servis nápojov, kávy, servis jedál, prijímanie objednávok,

dodržiavanie zásad HaCCP, dodržiavanie zásad obsluhy , príprava osláv a ich obsluha

práca v mladom kolektíve,

pracovný čas podľa dohody,

celodenná strava za cenu doplatku  jedného stravného lístka

možnosti osobného hodnotenia za vykonanú prácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny vzťah k práci v gastronómii, schopnosť pracovať v kolektíve, príjemné vystupovanie,

Olivero grill bar zameraný na podávanie rôzneho sortimentu jedál, pizze, denného menu, príprava kvalitnej kávy, organizovanie spoločenských akcií.

Kontakt

ID: 4828484  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.