Pracovník do výroby - robotník

Tri-Wall Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750€ brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do výroby obalových materiálov prijmeme zručných a zodpovedných pracovníkov.

Náplň práce:
- skladanie, lepenie, zošívanie, potlač obalov
- príprava tovaru na expedíciu (balenie, fóliovanie, označovanie)
- príprava strojov na výrobu
- dovoz tovaru klientom
- iné činnosti pri výrobe

- stabilná práca na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer)
- príplatky a dovolenka podľa Zákonníka práce
- práca na 1 zmenu: 6:30 - 15:00 + nadčasy
- stravné lístky
- výplata vždy načas
- stabilné zamestnanie vo významnej medzinárodnej spoločnosti
- výborný pracovný kolektív

Práca je vhodnejšia pre mužov s osvedčením na VZV a vodičským preukazom sk.B

V prípade záujmu Vás žiadame o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť plniť požadované pracovné normy
- dobrý zdravotný stav
- preukaz VZV
- vodičský preukaz sk.B

Spoločnosť Tri-Wall Slovakia je výrobca priemyselných obalových riešení na mieru pre každého zákazníka. Vyrába obaly z kartónu, pien, plastov a iných materiálov. Celosvetovo zamestnáva cez 20.000 zamestnancov. Nami navrhované a vyrábané balenia sú klientmi expedované do celého sveta.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3042121  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750€ brutto + príplatky