Manažér nákupu - Senior

TREVES Slovakia, s.r.o.

Popradská 3/7, 059 52 Veľká Lomnica, okres Kežmarok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
02.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Veľká Lomnica
Nevyhnutná znalosť systému SAP
- definovanie príležitostí pre znižovanie cien materiálov,
- pozastavenie platieb dodávateľom,
- posielanie reklamácií v spolupráci s SQA,
- vyúčtovávanie strát spoločnosti spôsobené nekvalitou dodaného materiálu a riešenie s dodávateľmi,
- prioritne riešiť problémy lokálne, ak je to potrebné požiadať centrálu o spoluprácu,
- organizovať a nariaďovať prácu podriadeným,
- vyžadovať plnenie zadaných úloh a nariadení podriadenými,
- riadiť odborný rozvoj podriadených v zmysle platných postupov a nariadení,
- navrhovať a realizovať opatrenia na zlepšenie stavu pracoviska a pracovných podmienok
- vysoký stupeň kvality dodávok a vhodné akčné plány ( 10 najhorších dielov, dodávateľský výrobný audit )
pre nápravu v súlade s SQA,
- výber, hodnotenie a práca s dodávateľmi,
- vedenie evidencie dodávateľov a komponentov , riadne a včasné objednávanie, kontrolu nákladov, došlých
faktúr a cien,
- potvrdzovať firemné QCD informácie poslané Centrálne / BG/ Divízii/ Komoditnému oddeleniu,
- sledovanie stanovených ukazovateľov a reporting pre centrálu a TSK,
- aktualizovanie zoznamu firemných dodávateľov v súlade s komoditnou stratégiou,
- navrhovanie , prispievanie k znižovaniu počtu dodávateľov a cien vstupných materiálov,
- zodpovednosť za správne nahrávanie dát do softwéru Adonix X3,
- dodržiava požiadavky systému manažérstva kvality ( SMK ) a systému environmentálneho manažérstva (
SEM ),
- dodržiavanie princípov 5S.

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Dlhodobá a stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Ročný manažérsky bonus podľa pravidiel skupiny
Narodeninový balíček
Vianočný balíček
Vianočný večierok
Rodinný deň

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme pracovníka do trvalého pracovného pomeru.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Zašlite nám prosím Váš životopis na dole uvedenú adresu a pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii min. 3 roky,
- VŠ vzdelanie,
- znalosť systému SAP
- aktívna znalosť AJ ( NJ popr. FJ výhodou ),
- znalosť práce na PC ( Word, Excel, Power Point, Internet ),
- vysoké pracovné nasadenie a zvládanie práce pod stresom,
- iniciatívny a zodpovedný prístup k práci,
- reprezentatívne vystupovanie,
- náročnosť a dôslednosť v doťahovaní vecí do požadovaného stavu,
- preukázateľné manažérske schopnosti a skúsenosti, Leadership,
- analytické myslenie so schopnosťou syntézy,
- environmentálne povedomie.

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2986144  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou