Operátor výroby

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 3/7, 059 52 Veľká Lomnica, Kežmarok
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba, montáž a finalizácia komponentov do automobilov
Obsluha výrobného zariadenia
Rešpektovanie a dodržiavanie zásad a pracovných postupov

Zaujímavé finančné ohodnotenie
Dlhodobá a stabilná práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
Možnosť dopravy firemným autobusom

Hľadáme vhodných uchádzačov pre závod Treves Slovakia vo Veľkej Lomnici. Práca je v dvoj-, troj- a štvorzmennej prevádzke. Pre pracovníkov zabezpečujeme dopravu do zamestnania firemným autobusom.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú podmienkam výberového konania.
Zašlite nám prosím Vaše CV emailom, príp. na dole uvedenú adresu a pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.12.2016 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výška minimálne 170 cm
Zodpovednosť
Samostatnosť
Manuálna zručnosť

Výroba komponentov pre automobilový priemysel

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Popradská 3/7
059 52 Veľká Lomnica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2413406   Dátum zverejnenia: 21.11.2016