Technik BOZP

TREVES Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
okres Kežmarok, okres Poprad
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie vnútropodnikových predpisov o poskytovaní ochranných a hygienických prostriedkov v zmysle platnej legislatívy
Sledovanie zmien legislatívy a následná aktualizácia vnútorných predpisov.
Vykonávanie bezpečnostných auditov.
Kontrola opatrení zaisťujúcich bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci
Evidencia pracovných úrazov, vyhodnocovanie ich príčin s návrhom na opatrenia vedúce k zvýšenej bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany.
Vyšetrovanie pracovných úrazov
Zabezpečenie spolupráce s orgánmi štátneho dozoru nad bezpečnosťou a ochranou zdravia pri práci
Navrhovanie zmien pracovných postupov a výrobných technológií pri nebezpečenstve ohrozenia života a zdravia.
Pravidelné zabezpečovanie objektivizácie rizikových faktorov
V spolupráci s vedúcimi zamestnancami vykonáva analýzu rizík
Zabezpečenie spolupráce so zástupcami zamestnancov v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.
Zabezpečenie školenia zamestnancov a dodávateľov v oblasti BOZP a OPP
Kontrola dodržiavania hygienických predpisov a používania ochranných pracovných prostriedkov a pomôcok, chemických látok
Navrhovanie nápravných opatrení pri zistení nedostatkov v oblasti BOZP
Reporting v oblasti BOZP

- dlhodobá a stabilná práca v dobre zabehnutej zahraničnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesionálneho rastu, program odborných školení doma a v zahraničí

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Zašlite nám prosím Vaše CV na dole uvedenú adresu a do tela mailu pripojte nasledovný text:
Súhlasím so spracovaním všetkých mojich osobných údajov spoločnosťou Treves Slovakia, s.r.o., Popradská 3/7, Veľká Lomnica, IČO 35 940 280, pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach, súhlasím s ich zaradením do informačného systému spoločnosti a následným poskytnutím, sprístupnením alebo zverejnením, a to aj v cudzine, v prípade potreby s ich priebežnou aktualizáciou počas celej doby poskytovania informácií a ponúk voľných pracovných miest a s ich uchovaním na dobu neurčitú. Súhlasím, aby k mojim osobným údajom boli priradené ďalšie osobné údaje, ktoré bezprostredne súvisia s účelom spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť, zodpovednosť, asertivita

Výroba komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1475789  Dátum zverejnenia: 18.11.2014