Elektrotechnik / Elektrikár

TREVA, s.r.o.

Miesto práce
Hálova 14, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 1700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik zdvíhacích zariadení (výťahov):
Identifikácia a oprava chýb elektroinštalácie
Realizácia servisných zásahov priamo na zákazkách
Realizácia elektroinštalačných prác na zákazkách
Identifikácia a oprava chýb systémov výťahov
Montáž elektroinštalácie na výťahu podľa schémy.

Zodpovedá za zvládnutie pridelenej servisnej zákazky v stanovenej kvalite

Prax v obore nie je nutná

Dobré schopnosti čítania schém

Dobrý kolektív, Služobné auto, Služobný telefón, Stravné lístky, Prémie, Platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

NEVYHNUTNĚ VLASTNIŤ PLATNÉ osvedčenie:
vyhláška 508/2009 paragraf 22 alebo 23

MONTÁŽ VÝŤAHOV, SERVIS VÝŤAHOV A REVÍZIE VÝŤAHOV
Sme najväčšia Slovenská výťahárska spoločnosť pozostávajúca z ambicióznych mladých ľudí, ktorá vytvára jedinečný produkt. Naše pôsobisko rozširujeme postupne po celom Slovensku a dodávame produkty aj pre klientov v zahraničí. Našim cieľom je dodať zákazníkovi niečo čo nikde inde na Slovensku nekúpia a zároveň mať aj férový prístup a komunikáciu. V servise máme viac ako 1 000 výťahov, ročne zrekonštruujeme viac ako 150 výťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1996284  Dátum zverejnenia: 22.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 1700 EUR/mesiac