Operations Manager

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 4 000 EUR*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie výrobného závodu (cca. 170 zamestnancov) - technické a operatívne oddelenia závodu, kompetencie konateľa pozícii neprislúchajú
• Kontrola dodržiavania procesov v rámci spoločnosti
• Spolupráca pri investičnom plánovaní a navrhovanie kapacitných opatrení
• Zodpovednosť za stanovovanie a dodržiavanie termínov plnenia zákaziek
• Návrh krátkodobej a dlhodobej stratégie, analyzovanie a vyhodnocovanie produktivity závodu
• Racionálne využívanie ľudských a materiálnych zdrojov
• Zlepšovanie procesov v súlade s požiadavkami na kvalitu
• Zodpovednosť za efektívne využívanie výrobných kapacít a zvyšovanie efektivity práce
• Zastupovanie spoločnosti pri dôležitých obchodných rokovaniach (zákazníci a interní dodávatelia)
• Reporting zahraničnému vedeniu spoločnosti

• Zaujímavá práca v dynamickom prostredí stabilnej medzinárodnej priemyselnej skupiny so širokými možnosťami vlastnej sebarealizácie
• Záujem o dlhodobú spoluprácu zo strany zamestnávateľa

* Konečná podoba platu sa odvíja od skúseností/seniority konkrétneho kandidáta

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám, prosím, svoj životopis v ANGLICKOM JAZYKU.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je významná medzinárodná výrobná spoločnosť (spracovanie hliníka).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

10

• Ukončené VŠ vzdelanie, ideálne technického zamerania
• Dobrá komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Min. 10-ročné manažérske skúsenosti na obdobnej pozícii (napr. Operations Manager, Senior Production Manager) v oblasti AUTOMOBILOVÉHO PRIEMYSLU
• Fundované znalosti výrobných procesov v oblasti automobilového priemyslu
• Silné riadiace, organizačné a tímové zručnosti

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3036743  Dátum zverejnenia: 18.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4 000 EUR*