Riaditeľ spoločnosti

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a rozvoj slovenskej pobočky spoločnosti (10 zamestnancov)
• Riadenie a rozvoj obchodných aktivít s cieľom ďalšieho zvyšovania podielu na trhu v danom segmente
• Starostlivosť o kľúčových zákazníkov a získavanie nových zákazníkov
• Spolupodieľanie sa na vývoji marketingovej stratégie a implementácia firemných procesov v spolupráci so zahraničnou centrálou spoločnosti
• Mesačný reporting zahraničnej centrále spoločnosti

• Atraktívna a zodpovedná práca v medzinárodnej spoločnosti, ktorá patrí v regióne CEE medzi 3 trhovo najúspešnejšie spoločnosti v danom segmente
• Komplexné zaškolenie do firemných systémov a procesov na pôde materskej spoločnosti
• Atraktívne platové ohodnotenie a služobné vozidlo aj na súkromné účely

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá na Slovensku pôsobí v oblasti predaja úžitkových vozidiel, prívesov a návesov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené VŠ vzdelanie, ideálne technického a/alebo obchodného zamerania
• Dobrá komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti riadenia predaja a people managementu
• Vybudovaná sieť kontaktov v oblasti transportu/ logistiky
• Znalosť procesu obchodného plánovania
• Obchodne orientovaná osobnosť s podnikateľským myslením, „hands-on“ mentalitou a dobrým technickými zručnosťami
• Schopnosť koncepčne a analyticky uvažovať
• Profesionálne vystupovanie a dobré komunikačné zručnosti
• Spoľahlivosť a dôveryhodnosť

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2973069  Dátum zverejnenia: 9.7.2017