Online-Marketing Manager

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Min. 1 500 EUR btto/ mesačne (výška mzdy sa odvíja od skúseností/seniority uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Definovanie, plánovanie a realizácia on-line komunikácie značky prostredníctvom slovenských firemných internetových stránok
• Definovanie, plánovanie a realizácia komunikácie s koncovými zákazníkmi prostredníctvom firemného newslettra
• Tvorba a implementácia internetových kampaní s cieľom získania nových a udržania stálych zákazníkov
• Aktívna práca s CRM databázou zákazníkov

• Práca pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je jednotkou na trhu vo svojom segmente
• Príležitosť byť súčasťou mladého a motivovaného medzinárodného tímu marketingových špecialistov v expandujúcej spoločnosti
• Komplexné zaškolenie do firemných systémov a procesov
• Moderne vybavené pracovné priestory a dodatočné benefity (denne čerstvé ovocie, nápoje, 1x za týždeň masáž)

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane, t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti fotoslužieb - je európskym lídrom v oblasti fotospracovania a digitálnej tlače.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie, výhodou je vzdelanie marketingového zamerania
• Dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka (každodenná komunikácia)
• Minimálne 2-ročná skúsenosť na podobnej pozícii, ideálne v oblasti online/content marketingu (správa web stránok, tvorba newslettrov...)
• Základné znalosti v oblasti SEO
• Skúsenosti s prácou v CRM systéme
• Kreatívna a proaktívna osobnosť so schopnosťou myslieť analyticky

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2924845  Dátum zverejnenia: 6.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Min. 1 500 EUR btto/ mesačne (výška mzdy sa odvíja od skúseností/seniority uchádzača)