Store Manager

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompetentné vedenie a motivovanie tímu 5 predajcov
• Zodpovednosť za plnenie plánov predaja
• Zodpovednosť za plynulý chod predajne a jej optimálne fungovanie
• Profesionálna komunikácia so zákazníkmi, zákaznícke poradenstvo a aktívny predaj produktov
• Zodpovednosť za pokladňu, inventarizácia

• Zaujímavá a rôznorodá práca v prostredí úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej medzinárodnej spoločnosti s možnosťou vlastnej sebarealizácie
• Široké možnosti ďalšieho rozvoja
• Príjemné pracovné prostredie
• Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť využívať atraktívne produktové zľavy

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.
S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť Tom Tailor, ktorá sa zaoberá predajom kvalitných a štýlových dámskych, pánskych a detských odevov. Spoločnosť má 1350 obchodov v 35 krajinách sveta. V Nemecku patrí medzi 10 najlepších módnych značiek.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

odevný priemysel/ maloobchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené SŠ vzdelanie, výhodou je vzdelanie v oblasti odevného priemyslu/maloobchodu
• Aktívna znalosť nemeckého alebo maďarského jazyka
• Výhodou je predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii vrátane riadenia personálu
• Tímový duch, zodpovednosť a flexibilita
• Príjemné vystupovanie, ústretovosť a orientácia na zákazníka

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

TRESCON Executive Search, s.r.o.
Štefanovičova 8
811 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Radu
Tel.: +421 2 207 57 828
E-mail: poslať životopis