Sales Manager/ softvérové riešenia

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozvoj slovenskej pobočky spoločnosti v Bratislave
• Koordinácia obchodných aktivít v spolupráci s materskou spoločnosťou
• Akvizičná činnosť – vyhľadávanie nových klientov (najmä z oblasti daňového poradenstva) na Slovensku, prípadne v Českej republike
• Profesionálna podpora a poradenstvo existujúcim zákazníkom
• Prezentácie softvéru potenciálnym zákazníkom na veľtrhoch a iných podujatiach
• Marketingové aktivity na podporu predaja softvéru
• Účasť na spoločenských akciách/ networking

• Zaujímavá kariérna výzva v prostredí dynamickej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Rozsiahle portfólio pracovných aktivít so širokými možnosťami vlastnej sebarealizácie
• Príjemné pracovné prostredie
• Atraktívne platové ohodnotenie a služobné auto aj na súkromné účely
• Záujem o dlhodobú spoluprácu zo strany zamestnávateľa

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné riešenia v oblasti vývoja a predaja business softvéru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie, výhodou je vzdelanie obchodného zamerania
• Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
• Obchodnícke zručnosti (ideálne v oblasti financií a účtovníctva) a proaktívny prístup k obchodným aktivitám
• Niekoľkoročné skúsenosti v oblasti predaja (daňového) softvéru
• Znalosť finančného/daňového softvéru je veľkou výhodou
• Vybudovaná sieť kontaktov na spoločnosti, ktoré sa zaoberajú daňovým poradenstvom, je veľkou výhodou
• Dobré riadiace schopnosti
• Schopnosť pracovať samostatne a priorizovať si úlohy/ aktivity
• Dobré tímové a komunikačné zručnosti
• Dynamická osobnosť so silnou orientáciou na úspech
• Pripravenosť a ochota cestovať v rámci SR, ČR a AT

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2851503  Dátum zverejnenia: 5.2.2017