Servisný technik/ mobilné technológie

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Diagnostika mobilných telefónov
• Softvérové opravy/úpravy (zálohovanie/aktualizovanie/nastavovanie)
• Mechanické opravy (výmena komponentov)
• Elektrické opravy, kalibrácia
• Update softvéru
• Výstupný test zariadení

• Práca v mladom kolektíve
• Moderná open space pracovnisko vybavené špičkovými meracími prístrojmi
• Práca s najaktuálnejšími technológiami
• Finančné príspevky pri svadbe/narodení dieťaťa, vianočné odmeny
• Vstupné zaškolenie
• Bonusový odmeňovací systém
• Kurz angličtiny

Ďakujeme všetkým uchádzačom, kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí ako servisné centrum mobilných telefónov značky Sony a Panasonic pre niekoľko trhov v Európe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

• Technické myslenie, manuálna zručnosť
• Schopnosť porozumieť manuálom v anglickom jazyku
• Precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, trpezlivosť
• Prax v oprave mobilných telefónov je výhodou

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2786156  Dátum zverejnenia: 25.4.2017