HR Manager

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zastrešovanie komplexných personálnych aktivít spoločnosti
• Vedenie menšieho tímu v rámci oddelenia ľudských zdrojov
• Plánovanie a implementácia dlhodobej stratégie spoločnosti v oblasti ľudských zdrojov
• Analýza a nastavenie interných HR procesov (najmä v oblasti recruitingu, vzdelávania, rozvoja a systému odmeňovania zamestnancov)
• Cielené plánovanie a realizácia marketingových aktivít v oblasti HR

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM JAZYKU.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je významná medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené VŠ vzdelanie, výhodou je vzdelanie zamerané na personalistiku, resp. právo
• Dobrá komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Minimálne 3-ročná prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti vrátane funkčného riadenia
• Výhodou je predchádzajúca praktická skúsenosť v oblasti organizačného a personálneho rozvoja, projektového riadenia a marketingovej komunikácie v oblasti HR
• Príjemné a profesionálne vystupovanie
• Výborné komunikačné a tímové zručnosti
• Silná a dynamická osobnosť s proaktívnym prístupom k práci a schopnosťou s rozvahou riešiť stresujúce a konfliktné situácie

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2736495  Dátum zverejnenia: 23.3.2018