Production Manager

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Min. 3 000 EUR*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexné riadenie výroby a zabezpečovanie jej plynulého chodu
• Kontinuálne zlepšovanie výrobných procesov
• Plánovanie a riadenie výrobných kapacít, zdrojov a pracovníkov vo výrobe
• Zodpovednosť za kvalitu výroby, výrobné náklady a dodržiavanie termínov
• Spolupráca s ďalšími oddeleniami úzko prepojenými s výrobou

* Konečná podoba platu sa odvíja od skúseností/seniority konkrétneho kandidáta

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v ANGLICKOM JAZYKU.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je významná medzinárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Ukončené VŠ vzdelanie technického zamerania
• Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
• Minimálne 5 - 10-ročné skúsenosti na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti vrátane funkčného riadenia je podmienkou
• Praktické skúsenosti v oblasti optimalizácie výrobných procesov, know- how v oblasti moderných metód výroby
• Silné riadiace schopnosti a praktický prístup k práci
• Silná a dynamická osobnosť s proaktívnym prístupom k práci
• Kvalitné tímové a komunikačné zručnosti

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2335581  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Min. 3 000 EUR*