Vedúci tímu plánovania výroby

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie tímu plánovania výroby
• Plánovanie a koordinácia výrobných procesov a výrobných kapacít
• Priebežné sledovanie a kontrola výrobných plánov
• Komunikácia so zákazníkmi
• Priamy reporting Manažérovi logistiky

• Atraktívna a zodpovedná pracovná pozícia v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Široké možnosti osobného profesijného rozvoja a ďalšieho vzdelávania (napr. jazykové kurzy priamo na pracovisku)
• Flexibilný pracovný čas
• Atraktívne platové ohodnotenie a ďalšie benefity (napr. 13. plat, preplácanie cestovných nákladov, finančný príspevok zo sociálneho fondu – napr. na plávanie, masáže, športové podujatia)

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí najlepšie spĺňajú dané požiadavky.

S Vašimi údajmi budeme zaobchádzať dôverne a podľa platnej legislatívy.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia, ako aj o poskytnutí osobných údajov tretej strane t.j. možnému zamestnávateľovi a ústrediu práce sociálnych vecí a rodiny. “

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je úspešná medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Techické alebo obchodné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

• Ukončené VŠ vzdelanie technického alebo obchodného zamerania
• Aktívna znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka
• Pokročilá znalosť MS Office
• Minimálne 2 roky skúseností v oblasti plánovania sériovej výroby (skúsenosti z automobilového priemyslu sú výhodou, nie však podmienkou)
• Skúsenosti v oblasti riadenia ľudí
• Dobré znalosti v oblasti analýzy a optimalizácie výrobných procesov (napr. meranie efektivity práce)
• Pokročilé znalosti v oblasti hospodárskej korešpondencie
• Dobré organizačné schopnosti
• Analytické a logické myslenie
• Schopnosť presadiť sa, schopnosť tímovej spolupráce
• Samostatnosť, precíznosť, serióznosť a spoľahlivosť

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2269375  Dátum zverejnenia: 24.11.2015