Produktový manažér

Trescon Executive Search, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riešenie obchodných a nákupných objednávok
• prípravu cenových ponúk podľa potrieb klienta
• objednávanie tovaru, sledovanie fakturácie a platieb
• zodpovednosť za cenovú a realizačnú stratégiu
• zastrešovanie produktovej línie po technickej a obchodnej stránke
• starostlivosť o zverený produkt vrátane distribúcie
• spolupodieľanie sa na vývoji prideleného produktu
• prieskum trhu a jeho analýza
• identifikácia obchodných príležitostí pre nové produkty
• návrhy na zmeny produktových radov výrobkov

• atraktívna a zodpovedná práca v medzinárodnej spoločnosti s dobrou firemnou kultúrou
• dlhodobá pracovná perspektíva a možnosť osobného rozvoja
• zaujímavé platové ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Našim klientom je úspešná medzinárodná veľkoobchodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti poľnohospodárskej techniky. Okrem mnohých pobočiek v strednej Európe disponuje aj expandujúcou pobočkou v Bratislave. Z dôvodu jej kontinuálneho rozširovania hľadáme angažovaného kandidáta na pozíciu Produktový manažér.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, automatizácia, elektrotechnika, polnohospodarska mechanizacia

• ukončené min. SŠ vzdelanie technického zamerania
• znalosť anglického, nemeckého alebo maďarského jazyka je výhodou
• pozícia je vhodná pre absolventa, výhodou sú skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti (poľnohospodárskej) techniky
• schopnosť samostatnej aj tímovej práce

Trescon Executive Search, s. r. o. je Vaším spoľahlivých partnerom v oblasti personálneho poradenstva. Špecializuje sa na výber, vyhľadávanie a priame oslovovanie kandidátov na pozície špecialistov, stredného a TOP manažmentu. Taktiež je Vaším partnerom v oblasti Start-up projektov. Pôsobí v štyroch európskych krajinách: Rakúsko (Linz - centrála, Salzburg a St. Pölten), Slovensko (Bratislava), Česká republika (Brno) a Slovinsko (Ľubľana).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2148409  Dátum zverejnenia: 30.6.2015