Obchodný zástupca na Slovensku - najmä v okolí Bratislavy

TRES

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TRES - známy španielsky výrobca sanitárnych produktov v súvislosti s expanziou hľadá kandidáta na pozíciu: Obchodný zástupca na Slovensku - najmä v okolí Bratislavy

Povinnosti nášho zástupcu:

• realizácia predajných cieľov na danom území
• rozširovanie klientely
• budovanie vzťahov a udržiavanie existujúcich vzťahov so zákazníkmi

Na oplátku ponúkame:

• motivujúce finančné ohodnotenie do značnej miery závislé na dosiahnutých výsledkoch
• zaujímavú prácu v medzinárodnom prostredí
• zodpovedajúce školenia a rozširovanie znalostí
• profesionálne vybavenie potrebné na vykonávanie tejto práce

Informácie o výberovom konaní

Prosím, pošlete svoj životopis na [email protected]
Prečítajte si viac o spoločnosti Tres na: www.tresgriferia.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Od kandidáta očakávame:

• obchodné skúsenosti (najlepšie z sektoru kúpeľňového, kuchynského či súvisiace s inštaláciou)
• silná motivácia a túžba dosiahnuť predajných plánov
• iniciatíva a efektivita
• ochota podnikať často obchodné cesty
• základná znalosť MS Office a pod.
• platný vodičský preukaz
• vedieť aspoň niektorý z nasledujúcich jazykov na strednej alebo dobrej úrovni:
- Anglicky jazyk

TRES - známy španielsky výrobca sanitárnych produktov.
ID: 2423767  Dátum zverejnenia: 5.2.2016