Kontrolór kvality

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- zodpovednosť za riešenie interných problémov súvisiacich so zabezpečením kvality vyrábanej produkcie
- klasifikácia vád materiálu a vyhotovenie záznamov o nich
- vypĺňanie príslušných formulárov a záznamov kvality
- vykonávanie špeciálnych meraní a testovanie kvality výrobkov prostredníctvom 3D meracieho zariadenia
- vystavovanie skúšobných správ
- zodpovednosť za navrhovanie opatrení a spolupráca pri ich realizácii
- zodpovednosť za správnosť nameraných rozmerov
- komunikácia s technickými a výrobnými oddeleniami
- spolupráca na auditoch systému, výrobkov a procesov v súlade s ISO 9001, ISO 14001
- spoluzodpovednosť za dodržanie plánovaných cieľov v oblasti kvality výroby (náklady na nekvalitu, zlepšovanie, počet interných a externých reklamácií...)

- stabilná pracovná pozícia
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
- príspevok na DDP

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu.
Pre veľké množstvo žiadostí budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky. Pozývať na pohovor budeme v priebehu 30 dní od zaslania životopisu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- čítanie technickej dokumentácie
- skúsenosti s kontrolou kvality odliatkov menších alebo väčších rozmerov
- skúsenosti s meraním rôznymi typmi meradiel
- skúsenosti s meracím zariadením ZEISS MMZ G 30 60 20 /merací a vyhodnocovací softvér CALYPSO/ - výhodou
- znalosť práce s PC
- technické myslenie, samostatnosť, zodpovednosť, presnosť, komunikatívnosť a organizačné schopnosti

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 85% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Súvoz 1
911 32 Trenčín
ID: 548652   Dátum zverejnenia: 30.9.2016