Konštruktér

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Trenčín, Súvoz 1
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukcia a projekcia obrábacích strojov a strojných zariadení
- tvorba a zmeny vo výkresovej dokumentácii
- práca v 3D CAD grafickom systéme
- práca s PC
- pasívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka, technická terminológia

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- práca v dobrom kolektíve
- príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Pri všetkých dokumentoch uvádzajte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 85% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Súvoz 1
911 32 Trenčín
ID: 502062   Dátum zverejnenia: 3.11.2016