Logistik/Logistka s RJ

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
dohodou
nástupný plat od 500,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zameriava sa na spoluprácu so stálou dealerskou sieťou na pridelených teritóriach. Spolupracuje s už existujúcimi zákazníkmi, vedie obchodnú korešpondenciu a dennú operatívnu komunikáciu, pripravuje podklady pre Obchodníka na danom teritóriu, zúčastňuje sa obchodných rokovaní. Spracúva objednávky, vystavuje potvrdenie objednávky a zaraďuje objednávky do výroby, sleduje ich, vystavuje dodacie listy, zabezpečuje dopravu a včasnú expedíciu tovaru zákazníkovi a následnú fakturáciu vrátane sledovania dodržiavania platobných podmienok zákazníka. Od zákazníkov zabezpečuje podklady a získava informácie pre plánovanie spoločnosti v oblasti produktov, cien, stratégií služieb, zabezpečuje od nich podklady pre tvorbu obchodných plánov spoločnosti. Koordinuje využívanie ďalších zdrojov spoločnosti (napr. technických, reklamných) na poskytnutie služieb s pridanou hodnotou klientom. Podporuje nadriadeného a ostatných zamestnancov predaja pri tvorbe nových možností na trhu v rámci daného teritória.

- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- stabilná pracovná pozícia
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- perspektíva profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- jazykové vzdelávanie
- príspevok na DDP
- skupinové rizikové poistenie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vysoký stupeň samostatnosti.
Komunikačná schopnosť (písomná, telefonická ako aj osobná) na vysokej úrovni.
Schopnosť analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodnúť.
Vysoko kladný vzťah k obchodnej činnosti.

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 450924  Dátum zverejnenia: 11.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat od 500,- €/mesiac + pravidelná mesačná variabilná zložka mzdy vo výške 40%