Koordinátor podpory predaja

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
Súvoz 1, Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracováva podklady pre plán výroby strojov a ZP ako aj vyhodnotenie dosiahnutých predajných cien.
Zabezpečuje spracovanie, údržbu a aktualizovanie cenníkov.
Spolupracuje s obchodníkmi a výrobou pri zabezpečení splnenia plánu predaja.
Koordinuje zadávanie a odvádzanie strojov do/z výroby.
Zabezpečuje 1x do roka prepočet cien strojov, zvláštneho príslušenstva a nakupovaných položiek podľa nových noriem a ich následne zadanie do informačného systému používaného v spoločnosti.
Zabezpečuje výpočet marže strojov, kalkulácie ÚVN a ZC na ponuky pre určenie možnej zľavy pre vedenie spoločnosti.
Kontroluje napĺňanie požiadaviek na úpravu a zmeny plánov.
Sústreďuje dáta zo strategického plánu a pripravuje podklady pre operatívne plány, plány dopytov a predaja.
Má koordinačnú úlohu v procese plánovania medzi predajom a operatívou o zaradení špeciálnych požiadaviek odberateľov. Hodnotí riziká, prípadne kritické situácie v procesoch plánovania, pripravuje scenáre pre výber viacerých možností riešenia prípadných rizík pre manažérske rozhodnutia.
Zabezpečuje kontrolu cenových ponúk predajcov podľa cenníka. Vypomáha pri tvorbe kariet strojov, ich doplňovaní, rušení a aktualizácii.
Zakladanie strojov, zvláštneho príslušenstva, nakupovaných položiek a náhradných dielov v informačnom systéme spoločnosti.
Pripravuje analýzy, reporty a materiály pre nadriadeného, resp. vedenie spoločnosti.
Spracováva výkazy pre Krajský štatistický úrad.
Kontroluje správnosť odvádzania strojov a zvláštneho príslušenstva z výroby.

- zázemie prosperujúcej a stabilnej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce a nasadeniu
- možnosť profesijného rastu a vzdelávania sa
- možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vysoký stupeň samostatnosti.
Komunikačná schopnosť (písomná, telefonická ako aj osobná) na vysokej úrovni.
Schopnosť analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodnúť.
Vysoko kladný vzťah k obchodnej činnosti.

Akciová spoločnosť TRENS SK, a. s. je najväčším výrobcom kovoobrábacích strojov na Slovensku a jedným z najvýznamnejších výrobcov v strednej Európe. V súčasnosti až 85% produkcie spoločnosti smeruje na export do všetkých svetadielov sveta s výnimkou Antarktídy, zvyšok predstavujú trhy Slovenskej a Českej republiky. Výrobky nesúce ochrannú známku a obchodné meno TRENS SK, a. s. , sú známe svojou spoľahlivosťou a vysokou technickou úrovňou vo viac ako 60-tich krajinách celého sveta.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Súvoz 1
911 32 Trenčín

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2773384   Dátum zverejnenia: 30.11.2016