Nákupca

TRENS SK, a. s.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje a realizuje činnosti súvisiace s nákupom surovín, tovaru, zariadení, strojov a z toho vyplývajúcich služieb pre potreby firmy. Zodpovedá za časový a kvalitatívny priebeh plnenia dodávok materiálu.
Popis pracovnej činnosti:
1. Zabezpečuje nákup a udržiavanie optimálneho množstva zásob v spoločnosti.
2. Spolupodieľa sa na vypracovávaní postupov pri zabezpečovaní nákupu služieb, materiálov a zariadení.
3. Navrhuje spôsob nákupu (priamy nákup, výberové konanie).
4. Podieľa sa na výberovom konaní dodávateľa služieb.
5. Zodpovedá za vývoj databázy dodávateľov služieb (evidencia histórie spolupráce, referencie, produkty).
6. Uzatvára zmluvy v rámci zvereného limitu a právomocí.
7. Spolupracuje v spoločnom tíme nákupcov.
8. Koordinuje objednávky.
9. Analyzuje trhové podmienky, spracováva správy z prieskumov trhu s cieľom zaistiť súčasnú i budúcu dostupnosť materiálov.
10. Vystavuje objednávky a uzatvára dodávateľské zmluvy v súlade s podnikovými zásadami a postupmi.
11. Realizuje systém nákupu, ktorý má spĺňať požadované normy kvality nákupu.
12. Vyjednáva s dodávateľmi prideleného nakupovaného sortimentu.
13. Realizuje nákupnú činnosť tak, aby bola zabezpečenosť materiálu v súlade s požiadavkami výroby.

- práca v stabilnej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce kvalite práce
- možnosť ďalšieho vzdelávania, napr. jazykové kurzy
- možnosť aktívne zlepšovať a nastavovať procesy vedúce k zlepšeniu
- perspektíva profesionálnej sebarealizácie, osobného a odborného rastu
- cestovanie
- príspevok na DDP

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky pošlite nám štruktúrovaný životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. U všetkých dokumentov uvádzajte súhlas so spracovaním osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na podobnej pozícii aspon 2 roky

- skúsenosti s uzatváraním zmlúv a jednaním s dodávateľmi.
- cieľovo orientovaný nákupca so skúsenosťami v nákupe.
- ochota k zavádzaniu zmien, aktívny prístup k riešeniu problémov.
- dobré komunikačné, obchodné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti.
- zodpovednosť, samostatnosť, tímová práca a dôslednosť pri plnení úloh.
- AJ pokročilý - slovom aj písmom

Spoločnosť TRENS SK, a.s. je významným globálnym výrobcom a poskytovateľom pokročilých a vysoko presných riešení obrábacích strojov.

TRENS SK, a.s. vyvíja a vyrába obrábacie stroje v meste Trenčín, v Slovenskej republike už viac ako 80 rokov. Dodáva ako samostatné stroje, tak aj kompletné výrobné riešenia na kľúč. Spoločnosť sa špecializuje na produkciu CNC sústružníckych centier, CNC univerzálnych hrotových sústruhov a univerzálnych hrotových sústruhov, ako aj náhradných dielov a príslušenstva.

Poskytuje zákazníkom a partnerom vo viac ako 80-tich krajinách sveta riešenia pre väčšinu náročných výrobných požiadaviek. Obrábacie stroje TRENS SK, a.s. sú známe vysokou spoľahlivosťou, presnosťou a vysokou technickou úrovňou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 25827  Dátum zverejnenia: 14.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou